• Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Delfi Hotel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Delfi Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Delfi Hotel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Delfi Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Delfi Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Delfi Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Delfi Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Delfi Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Delfi Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Delfi Hotel Hakkında

Türk örf ve adetlerinde köklü bir yere sahip olan kına gecesi organizasyonlarınıza Delfi Hotelde ev sahipliği yapıyoruz!

Şık bir salonda prestijli davetler tasarlıyor, hayallerinizdeki geceyi düzenlemek için planlamalar yapıyoruz. Organizasyon sorumlumuz görüşmeler talep ederek hazırlıklar ve görev paylaşımı için hazırlıklar yapıyor. Gecenizin eksiksiz bir şekilde düzenlenmesi için ise organizasyon yönetimi görevini üstleniyoruz.

Hazırlık aşamasında ilk olarak davet alanınız tasarlanıyor. Balo salonumuzda her mevsimde organizasyonlar tercih edebileceğiniz gibi havuz başındaki davet alanımızda da kokteyller ya da bolca eğlence eşliğinde yemekli davetler düzenleyebilirsiniz. Davetli sayınıza göre de yapılan bu tercihin ardından masa düzeni oluşturuyoruz. Şık bir tasarım yapmaya özen gösteriyoruz! Masa ve sandalyelerinizi süslüyor renkli çalışmalar yapabiliyoruz.

Üstelik her konsept ve davet için farklı çalışmalar yapmamız gerekebiliyor! Mesela prenses kınası ise hayal ettiğiniz pembe renkler ve tonları tercih ediliyor, geleneksel kına gecesi için kırmızı, Hint veya Roman kınası gibi farklı etnik kökenlerin yansıması olan gecelerde rengarenk bir atmosfer yaratabiliyoruz. Elbette süslemeler için çözüm ortaklarımızdan destek almamız gerekiyor!

Davet menüleriniz de Delfi Hotel Bodrum menülerinden tercih edilerek hazırlanıyor! Kına gecesi davetlerinizde ikram menüler tercih ediliyor olsa da yemekli menü seçme şansınız da bulunuyor. Düğün ve kına gecesi organizasyonlarını bir arada düzenlemeyecekseniz yemekli menüler daha uygun olacaktır.

Gece boyunca kesintisiz eğlence de müzik gruplarımız sayesinde sağlanıyor. Özellikle kına merasimleri sırasında geleneksel müzikler tercih ederken romantik ve eğlenceli parçalar tercih edebilirisiniz. Müzisyenlerimiz geniş repertuarları ile gecenize yön verebileceklerdir!

Şehir dışından gelen konuklarınız için konaklama imkanı da sağlıyoruz. Ayrıca kız arkadaşlarınız ile bolca eğlence için bekarlığa vedalarınızı da otelimizde düzenleyebilir Delfi Hotel & Spa merkezinde stresinizi atabilirsiniz.

Yapmanız gereken ise sayfa üzerindeki bilgileri kullanarak bizimle iletişime geçmek. Formu doldurarak da Delfi Hotel iletişimini sağlayabilir bu sayede fiyat teklifleri de alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Umurça Mah. Dere Sok. No: 43 Bodrum/Muğla

 • Haritadaki Konumu

  Delfi Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.