Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Muğla

Dalyan Konak Su Otel

 • Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Dalyan Konak Su Otel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Dalyan Konak Su Otel Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Dalyan Konak Su Otel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Dalyan Konak Su Otel Sıkça Sorulan Sorular

Dalyan Konak Su Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Dalyan Konak Su Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Dalyan Konak Su Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Dalyan Konak Su Otel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Dalyan Konak Su Otel kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Dalyan Konak Su Otel Hakkında

90’ların sonu ile yeni bir döneme başlayan ekibimiz, Dalyan Konak Su Otel Muğla’daki adresimizde faaliyet göstermeye başlamıştır. Yılların tecrübesini profesyonel hizmet anlayışı ve yüksek kalitede hizmet verme önceliği ile birleştirerek konuklarını ağırlıyor.


Üstelik yalnızca konaklama hizmetleri sunmak ile kalmıyor özel davetleriniz için de farklı alternatifler sunuyor. Özel anlarınızda isterseniz alakart hizmet sunan restoranımızda aile ve nikah sonrası yemek organizasyonlarınızı düzenliyor. İsterseniz de Osmanlı ahşap mimarisi ile konağımızın dış mekânında bekarlığa veda partileriniz için şık bir atmosfer yaratıyor. Keyifli organizasyonların Muğla Ortaca’daki adresi oluyor!


Ağaçların arasında ve konağın ortasında kalmış restoranımızın bahçesinde yemekli eğlenceleriniz düzenleniyor. Elbette özel süsleme ve düzenlemeler yapmak için organizasyon sorumlumuz ile görüşmeler düzenliyoruz. Gelin adaylarımız bekarlığa veda eğlenceleri için sıklıkla konseptler ve süslemeler tercih ediyor. Bu konuda çözüm ortaklarımızın desteğini alıyoruz. Kız kıza keyifli bir eğlence ve konaklama için her detay organizasyon sorumlumuzun da desteği ile hazırlanıyor…


Yeşilin, mavi ve beyaz süslemelerimiz ile buluştuğu bu alanda kesintisiz eğlence için ziyafet menüleri de konuklarınızın beğenisine sunuluyor! Tabii ki öncesinde Dalyan Konak Su Otel mutfağında yoğun bir tempo ile çalışmalar yapılıyor. Türk ve dünya mutfağından lezzetler özenle seçiliyor ve özel tariflerle hazırlanıyor. Standart menüler tercih ederek tek tip bir menü yaratmak isterseniz davetli sayınıza göre bu kararı alabiliyoruz. Arzu ettiğiniz içecek menüleri ve kokteyller ile de menülerimizi tamlıyor, gecenin sonunda tatlı ikramları da tercih edebiliyoruz.


Hafif müzik ve eğlence için birlikte pek çok farklı alternatif planlayabiliyoruz. Siz de son kararınızı vermek ve after partiniz de dahil eğlencenizi tasarlamak için Dalyan Konak Su Otel iletişimini sağlayabilirsiniz. Yapmanız gereken ise sayfa üzerindeki ücretsiz teklif butonuna tıklayarak iletişim formumuzu doldurmak. Unutulmaz bir akşam yemeği, tatil hatta bekarlığa veda için sizi bekliyoruz…

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Atatürk Bulvarı No: 59 Dalyan- Ortaca/ Muğla

 • Haritadaki Konumu

  Dalyan Konak Su Otel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.