Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Muğla

Dalyan Denizkızı Restaurant

 • Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Dalyan Denizkızı Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Dalyan Denizkızı Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Dalyan Denizkızı Restaurant Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Dalyan Denizkızı Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Dalyan Denizkızı Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Dalyan Denizkızı Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Dalyan Denizkızı Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Dalyan Denizkızı Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Dalyan Denizkızı Restaurant Hakkında

Dalyan’ın eşsiz güzelliklerine karşı kına ve bekârlığa veda partisi organizasyonlarını gerçekleştirmek isteyen çiftlere unutamayacakları bir gün yaşatıyoruz.


Dalyan Deniz Kızı Restaurant olarak uzun yıllardır Muğla’da faaliyet gösteriyor, günlük hizmet akışımızda yeme içme üzerine faaliyet göstersek de restoranımızı özel günlerini kutlamak isteyen misafirlerimize tahsis ediyoruz. Faaliyette olduğumuz yıldan bugüne güncel organizasyon stillerini yakından takip ediyor ve bu doğrultuda her geçen yıl farklı alternatiflerle hizmet veriyoruz.


Kına gecenizde sizi neler bekliyor bundan bahsedecek olursak;


 • Davet alanımız açık ve kapalı olmak üzere iki bölümden oluşuyor ve bu yüzden yılın 12 ayı da hizmet verebiliyoruz. Ağaçların çevrelediği dalyanın mistik havasını hissedebileceğiniz konumda bulunan bahçemizi ve camlarla çevrili yüksek tavan ve kolonsuz olan kapalı alanımızı size tahsis ediyoruz.

 • Tarzınıza uygun renk ve desende tercih edebileceğiniz seçenekler sunarak masa sandalye giydirmelerini gerçekleştiriyor, davet alanımızı hayallerinizdeki gibi süslüyoruz.

 • Kına gecenizi konsept bir şekilde kutlamak istiyorsanız anlaşmalı olduğumuz organizasyon firmalarından kına tahtı, kına süslemesi temin ediyor, tahtın etrafına minderler koyarak arkadaşlarınızla birlikte fotoğraflar çekilebileceğini bir köşe yaratıyoruz.

 • Profesyonel orkestra ve sanatçılar eşliğinde eğlenmeye doyamayacağınız, yorulsanız bile oturmak istemeyeceğiniz bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Kına merasiminizde uygun şarkılar çalıyor duygusal anlar yaşayacağınız dakikalarda moralinizi yükseltmek için hareketli şarkılara geçiş yapıyoruz. Ses sitemi ve sahne kurulumunu son teknoloji ile üretilmiş ekipmanlar kullanarak kaliteli müzikler dinlemenizi sağlıyoruz.

 • Organizasyonlarınızı yemekli ve yemeksiz menü seçenekleri sunuyoruz. Kaliteli ürünler kullanarak yemeklerimizi hazırlıyor ve davetlilere güler yüzümüzle servis ediyoruz.Muğla Dayan Deniz Kızı Restaurant olarak profesyonel ve özel günlerin değerini bilen bir ekibiz. Siz de özel günlerinizi bizim ev sahipliğimizde kutlamak istiyorsanız sayfa üzerinden bizimle iletişime geçin.

Ekiple Tanışın


İletişim

 • Adres:

  J.Ast.Sb.Remzi AVCI Cad. 356.Sok. Dalyan Ortaca / Muğla

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.