Club Areena Marmaris

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Club Areena Marmaris
Yemekli
Min. 200 - Maks. 4500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 4500

Club Areena Marmaris Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Club Areena Marmaris Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Club Areena Marmaris Sıkça Sorulan Sorular

Club Areena Marmaris kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Club Areena Marmaris kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Club Areena Marmaris kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Club Areena Marmaris kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Club Areena Marmaris kına ve bekarlığa veda için maksimum 3.000'den fazla kişilik kapasiteye sahiptir.

Club Areena Marmaris Hakkında

2004 yılında kurduğumuz ve o günden beri hiç kapanmayan Marmaris’in ve hatta Türkiye’nin en büyük ve görkemli gece kulüplerinden biriyiz. Yıllar içerisinde büyüyerek ve ulaştığımız kitleyi günden güne arttırarak çalışmaya devam ediyoruz. Club Areena Marmaris/Muğla mevkiinde bulunuyor ve şehrin olduğu kadar tatilcilerin de durağı oluyor.

15 yılı devirdiğimiz hizmet hayatımızda hem Türkiye’den hem de yurt dışından farklı ülkelerden gelen birçok ziyaretçimize çok güzel eğlenceler armağan ettik. Mekânımızda her yıl çok sayıda dünyaca ünlü DJ’leri ve dansçıları ağırlıyoruz. 60 dansçımız 100’e yakın şovları ile geceye renk katıyorlar. Ayrıca Türkiye çapında sevilen ve tanınan birçok sanatçıyı ve müzisyeni de sahne şovları ve konserleri için ağırlıyoruz.

Üstelik bir açık hava diskosu olarak 2000 metre karelik muazzam büyüklükte bir alana sahibiz. Club Areena Marmaris kaç kişilik diye soracak olursanız aynı anda 4 ayrı bar ile yaklaşık 4 bin kişiye kadar varan misafirimizi rahatlıkla ağırlayabiliyoruz. Bu denli büyük alana rağmen sezonda her gece kapalı gişe çalışıyoruz ve geç gelen misafirlerimizi üzülerek de olsa geri çevirmek veya bekletmek zorunda kalabiliyoruz. Hâl böyle olunca çok kalabalık bir kadro ile birlikte çalışıyoruz. Misafirlerimize hizmette gecikme yaşatmamak ve seri bir şekilde servis yapabilmek için alanında profesyonel ve işini severek yapan kocaman bir ekibiz.

Haftanın her günü saat 19.00’da açtığımız kulübümüz ile eğlence dur durak bilmeden devam ediyor ve gece saat 3.30’a kadar devam ediyor. Saati düşünmeden gönlünüzce eğlenebilir ve saatlerce dans ederek harika vakit geçirebilirsiniz.

Çılgın bir bekârlığa veda partisi için bundan daha iyi bir yer bulamazsınız. Yakın arkadaşlarınız ile bir araya gelip muhteşem bir kutlama yapabilirsiniz. Bu partiyi bizimle geçirmek ve Club Areena Marmaris fiyat listesini edinmek için yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Barlar Sokağı, No: 125 Marmaris / Muğla

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Club Areena Marmaris Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.