Club Areena Marmaris

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

3.000'den fazla

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Marmaris, Muğla

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL
  • Kapasite 3.000'den fazla
  • Aksesuar Kiralama

Önerilen Firmalar

Grand Yazıcı
10

Bodrum

Grand Yazıcı

500-750
150-200 TL
Kefi Beach Kır Düğünü
10

Bodrum

Kefi Beach Kır Düğünü

300-400
150-200 TL
Ramada Resort Bodrum
12

Bodrum

Ramada Resort Bodrum

300-400
150-200 TL

Hakkında

2004 yılında kurduğumuz ve o günden beri hiç kapanmayan Marmaris’in ve hatta Türkiye’nin en büyük ve görkemli gece kulüplerinden biriyiz. Yıllar içerisinde büyüyerek ve ulaştığımız kitleyi günden güne arttırarak çalışmaya devam ediyoruz. Club Areena Marmaris/Muğla mevkiinde bulunuyor ve şehrin olduğu kadar tatilcilerin de durağı oluyor.

15 yılı devirdiğimiz hizmet hayatımızda hem Türkiye’den hem de yurt dışından farklı ülkelerden gelen birçok ziyaretçimize çok güzel eğlenceler armağan ettik. Mekânımızda her yıl çok sayıda dünyaca ünlü DJ’leri ve dansçıları ağırlıyoruz. 60 dansçımız 100’e yakın şovları ile geceye renk katıyorlar. Ayrıca Türkiye çapında sevilen ve tanınan birçok sanatçıyı ve müzisyeni de sahne şovları ve konserleri için ağırlıyoruz.

Üstelik bir açık hava diskosu olarak 2000 metre karelik muazzam büyüklükte bir alana sahibiz. Club Areena Marmaris kaç kişilik diye soracak olursanız aynı anda 4 ayrı bar ile yaklaşık 4 bin kişiye kadar varan misafirimizi rahatlıkla ağırlayabiliyoruz. Bu denli büyük alana rağmen sezonda her gece kapalı gişe çalışıyoruz ve geç gelen misafirlerimizi üzülerek de olsa geri çevirmek veya bekletmek zorunda kalabiliyoruz. Hâl böyle olunca çok kalabalık bir kadro ile birlikte çalışıyoruz. Misafirlerimize hizmette gecikme yaşatmamak ve seri bir şekilde servis yapabilmek için alanında profesyonel ve işini severek yapan kocaman bir ekibiz.

Haftanın her günü saat 19.00’da açtığımız kulübümüz ile eğlence dur durak bilmeden devam ediyor ve gece saat 3.30’a kadar devam ediyor. Saati düşünmeden gönlünüzce eğlenebilir ve saatlerce dans ederek harika vakit geçirebilirsiniz.

Çılgın bir bekârlığa veda partisi için bundan daha iyi bir yer bulamazsınız. Yakın arkadaşlarınız ile bir araya gelip muhteşem bir kutlama yapabilirsiniz. Bu partiyi bizimle geçirmek ve Club Areena Marmaris fiyat listesini edinmek için yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kisi

  • Adres: Barlar Sokağı, No: 125 Marmaris / Muğla

Club Areena Marmaris Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!