Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Club Alem Hakkında

Evlilik sürecinin en eğlenceli kısmı, bekârlığa veda partisi için hazır mısınız? Marmaris’te Club Alem ekibi olarak biz hazırlıklara başladık bile!

Benzersiz bir eğlence, müzik ve dans için bizi tercih eden çiftlerimize özel bir gece yaşatmak için çalışıyoruz. Uzun yıllardır eğlence sektöründe yer alan ekibimizle birlikte gece boyunca ihtiyacınız olan her şeyi planlıyoruz. Doyasıya eğlencenin olduğu partinizi özel kılmak için belirlediğiniz kişi sayısına göre bir davet alanı tasarlıyoruz. Rengârenk ışıklar altında bistroları düzenlemekle de kalmıyor, temin ettiğiniz aksesuarlar varsa süslemeleri de yapıyoruz. Sevdiklerinizle birlikte sahneyi de görebileceğiniz bir konum tercih edeceğinizi biliyoruz. Bu yüzden rahat edebileceğiniz bir davet alanı belirlemeye özen gösteriyoruz.

Club Alem Marmaris’te canlı müzik başlayana kadar alkollü ve alkolsüz kokteyllerle eğlenmeye başlayabilirsiniz. Yaz aylarında açık hava sahnesinde yerini alan müzisyenlerimizle yorulmadan dans etmeye de hazır olun. Özellikle yaz sezonunda her akşam sahnemizde canlı müzik var. Sanatçılarımız ise günlere göre değişiklik gösteriyor. Bu yüzden kiminle eğlenmek istediğinize de karar vermelisiniz! Kız kıza rahatça eğlenebileceğiniz mekânımızda, müstakbel eşiniz ve tüm dostlarınızla birlikte eğlenme şansınız da olduğunu unutmayın. Bekârlığa veda partilerinin yanı sıra söz, nişan, düğün ve kına gecesi sonrası after parti için de bizi tercih edebilirsiniz.

Burada gece uzun ve eğlence hiç bitmiyor. Son teknoloji ses ve ışık alt yapısıyla donattığımız kulüpte sahne performansları da kaliteli bir şekilde gerçekleşiyor. Eşlik ettiğiniz müziğin ses kalitesi sayesinde eğlenceniz daha da güzelleşiyor…

Parti denildiğinde akla gelen adreste, ünlü sanatçıları dinleme şansı da sizi bekliyor. Ancak kalabalık davetleriniz için rezervasyon yaptırmanız gerekiyor, bunun için de sayfanın üst kısmında yer verdiğimiz Club Alem Muğla iletişim formunu doldurmalısınız.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    Tepe Mah. 39. Sok. No: 49 Marmaris/ Muğla

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.