Cennet Park Otel

E-posta Gönder

Cennet Park Otel Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  100 TL'den Az

Cennet Park Otel Kapasite

 • Kapasite

  750-1.000

Cennet Park Otel Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Cennet Park Otel Sıkça Sorulan Sorular

 • Cennet Park Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Cennet Park Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Cennet Park Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • Cennet Park Otel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Cennet Park Otel kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Cennet Park Otel Hakkında

Püfür püfür esen bir noktada Gündoğan Koyu’nun tam ortasında denize sıfır bir konumda Cennet Park Hotel Bodrum’da profesyonel bir ekiple üstün kalite de hizmet veriyor. Kendimize plaj avantajımızla, çeşitli bitkiler içeren kır bahçemizle, havuzumuzla birçok konsepti bir arada yaşayacağınız bir kına daveti sunuyoruz size.

Hiç daha önce plaj da kına yapma fikrini düşündünüz mü? Eğer cevabınız “hayır” ise, o zaman düşünmelisiniz. Çünkü otel profesyonelliğinde değişik bir konsept içerisinde davet sunuyoruz size. Çalgılı çengili, coşkuyla dans ettiğiniz, dilediğiniz merasimleri gerçekleştirdiğiniz bir davetten bahsediyoruz. Mayıs-Eylül ayları arasında tecrübeli ekibimiz ile elit atmosfere sahip deniz manzaralı otelimizde harika lezzetlerle ve kusursuz hizmet anlayışıyla birlikte kına organizasyonunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz. İsterseniz kır bahçemizin de tadını çıkarıyorsunuz. Organizasyon firmasına ihtiyaç duymadan size harika bir kına daveti gerçekleştiriyoruz. Tahttan davul şova kadar birçok ayrıntıyı içeren ama her biri istediğiniz gibi olan bir organizasyona ne dersiniz?

Masmavi deniz manzarasıyla ve yeşilin her tonuna hâkim olduğunuz bir noktada davetini düzenliyorsunuz. Öncesinde gerçekleştirdiğimiz görüşmeler sayesinde ayrıntılı bir program hazırlıyoruz. İçeriği ihtiyaçlarınız ve taleplerinizle dolu oluyor. Bu sayede planlanan şekilde kutlama günü her şey hazır oluyor. Memnuniyetinizi garanti ettiğimiz bir organizasyon vadediyoruz size. Ekibimizin her biri mutluluğunuz için yanınızda yer alıyor. Anlık ihtiyaçlarınız, sorularınız, merak ettikleriniz için dokunabileceğiniz kadar yakınınızda!
Avantajlı hizmetlerimizden yararlanmak, lezzetlerimizi deneyimlemek, plaj ya da kır kınası seçeneklerini tercih edebilmek istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Bunun için yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmanız yeterli. Telefon ya da mesajla geri dönüş sağlayarak eğlenceli bir kına davetinin kapılarını aralıyoruz. Biz şimdiden bu özel gün için heyecanlandık! Umarız ki ev sahipliğimiz altında harika bir kına yaşarsınız!

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Yalı Mevkii No:43 Gündoğan

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Cennet Park Otel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.