Caretta Caretta Hotel

E-posta Gönder

Caretta Caretta Hotel Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  30-50 TL

 • Kapasite

  50'den az

Caretta Caretta Hotel Sıkça Sorulan Sorular

 • Caretta Caretta Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Caretta Caretta Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 30-50 TL aralığından başlamaktadır.Caretta Caretta Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Caretta Caretta Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Caretta Caretta Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 50'den az kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı

Caretta Caretta Hotel Hakkında

İztuzu sahilinde karşı arkadaşlarınızla beraber keyifli bir tatile ne dersiniz? Bekârlığa veda partisi ya da kına gecesi organizasyonunuzu bu konumda yer alan Caretta Caretta Hotel Fethiye’ye emanet etmek ister misiniz?

Caretta Caretta Hotel olarak yıllardır Dalyan’da hizmet veriyoruz. Adımız bölgemizde koruma altında alınarak yaşamını sürdüren caretta caretta kaplumbağalarından geliyor. Bulunduğumuz bölge oldukça özel. Hem nesli tüketmekte olan kaplumbağaları görme şansınız olur hem de Dalyan’da arkadaşlarınızla beraber keyifli bir tatil geçirebilirsiniz. Denize ve eşsiz doğa manzarasıyla konforlu bir konaklama hizmeti otelimizde sizi bekliyor. Organizasyonunuz öncesinde ya da sonrasında odalarımızı kullanabilirsiniz. Dilerseniz organizasyon öncesinde hazırlanmak için özenle dekore ettiğimiz ergonomik açıdan oldukça donanıma sahip odalarımızı kullanabilir, organizasyon sonrasında yorgunluğunuzu atabilirsiniz.

Gelelim bekârlığa veda partinize.

Küçük bir arkadaş grubu ile çıktığınız tatilde, 30 misafirinizi ağırlayabildiğimiz davet alanımızda keyifli saatler geçirebilirsiniz. Müzik, fotoğraf ve video, yemek hizmeti, konaklama ve daha birçok fırsat sunabiliriz.

-Müziklerimizi deneyimli ekibimiz ile beraber seslendiriyoruz. Bekarlığa veda partinizde günümüzde popüler olan şarkılara mı yer vermek istersiniz? Yoksa belirli bir konsept doğrultusunda çalma listenizi düzenleyelim mi? 80’ler 90’lar temasına sahip bir gece düzenlemek oldukça güzel olur.

-Fotoğraf ve video hizmeti sağlıyoruz. Birçok çözüm ortağımız bulunuyor. Daha önce yaptıkları çalışmaları inceleyerek istediğiniz fotoğraf sanatçıyla çalışabilirsiniz.

-Yemek hizmeti sağlıyoruz. Ana yemekten başlayarak tatlıya, pastadan mezelere kadar birçok seçenek sizi bekliyor. Dilerseniz lezzetlerimiz yanına yakışacak alkollü ve alkolsüz içecek menülerimizi de inceleyebilirsiniz.

Eğer kına gecesi organizasyonu düzenlemek isterseniz de mekânımızı kiralayabilirsiniz. Fakat profesyonel bir organizasyon firmasıyla çalışmanız gerekecek. Böylece akıllarda kalıcı ve geleneksel bir organizasyona sahip olabilirsiniz.

Eğer siz de sağladığımız hizmetleri beğendiyseniz organizasyon ekibimizle iletişime geçebilir, hayal ettiğiniz organizasyona ulaşabilirsiniz. Ücretsiz fiyat teklifi almadan sayfamızdan ayrılmayın.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.