Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Muğla

Bodrum Pier Restaurant

 • Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Bodrum Pier Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL

Bodrum Pier Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Bodrum Pier Restaurant Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Bodrum Pier Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Bodrum Pier Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Bodrum Pier Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Bodrum Pier Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Bodrum Pier Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Bodrum Pier Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show

Bodrum Pier Restaurant Hakkında

Ege’nin muhteşem kıyılarına komşu bir mekanda, kına gecenizi organize etmek ister misiniz? Bodrum Marina Pier Restaurant olarak size, muhteşem bir deneyim yaşatacağımıza eminiz. Kale ve deniz manzaralı mekanımızda, siz değerli misafirlerimizi yıllardır ağırlıyoruz. Bunun getirdiği tecrübeyle birlikte sizin beklentilerinize göre, etkinliklerimizi düzenliyoruz. Her organizasyondan sonra yeni bir şey öğreniyoruz. Bu da işimize olan aşkımızı pekiştiriyor. Sizin güzel anlarınıza ev sahipliği yapmak, bizim için bir mutluluk niteliği taşıyor.

Mekanımızda kına gecesi organizasyonlarına da yer veriyoruz. Kültürümüzün bize muhteşem bir mirası olan kına geceleri, uzun yıllar boyunca değerini kaybetmeden günümüze kadar gelmeyi başaran bir unsur. Hal böyle olunca, bu geleneğimizi layıkıyla yerine getirmek gerekiyor. Düğününüz öncesinde stresini atacağınız ve yakınlarınızla hoş vakit geçireceğiniz kına organizasyonunda size, unutamayacağınız bir gece yaşatmayı planlıyoruz.

Bodrum’un en başarılı organizasyon şirketiyle bir anlaşmamız bulunuyor ve yılın tüm günlerinde hizmet veriyor. Bu sayede, sınırsız eğlencenin tadına varmak için doğru adreste olduğunuzu belirtmek istiyoruz. Firma tarafından, mekanımız kına gecenize özel şekilde süsleniyor ve hazırlanıyor. Gösterişli bir kına tahtı, kına minderleri, bindallı veya kaftan kına mumları, kına gülleri ve yakınlarınıza dağıtılacak olan kına taçlarıyla hem uyumlu, hem de gecenin ruhuna uygun görüntüler yakalıyoruz.

Misafirlerinizi lokum ve gül suyu ikramıyla karşılayarak tatlı bir başlangıç yapmalarını sağlıyoruz. Ardından, onları salona alıyoruz. Nedimelerimiz eşliğinde, sizin de mekana girişinizi sağlıyoruz. Muhteşem davul şovlarıyla misafirlerinize, görsel bir şölen yaşatıyoruz. Kına gecenizin sonuna geldiğimizde ise, konuklarınıza kuru kına ikramında bulunuyoruz.

En özel gecenizi, unutulmayacak bir mekanla taçlandırmak isterseniz, sizin için buradayız! Bodrum Pier Restaurant fiyatlar hakkında bilgi edinmek ve bize ulaşmak için sayfanın hemen yanında bulunan iletişim formunu doldurmanızı rica edeceğiz.

Ekiple Tanışın

 • Diğer

İletişim

 • Adres:

  Bodrum/Muğla

 • Haritadaki Konumu

  Bodrum Pier Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.