• Kapasite
  200 - 1500 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Bodrum Farmville Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Bodrum Farmville Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Bodrum Farmville Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Bodrum Farmville Sıkça Sorulan Sorular

Bodrum Farmville kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Bodrum Farmville kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Bodrum Farmville kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Bodrum Farmville kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Bodrum Farmville kına ve bekarlığa veda için maksimum 1.000-2.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Bodrum Farmville Hakkında

Türk geleneklerinin belki de en güzel ve eğlenceli olanlarından biridir kına gecesi. Peki bu kıymetli organizasyonu Bodrum Farmville adresimizde gerçekleştirmeye ne dersiniz?


Organizasyonlarınız için keyifli saatler geçirebileceğiniz sıcacık ve samimi bir ortam yaratmaya hazırız. Keyifli kına organizasyonu için hem çiftimizi hem de misafirlerimizi bekliyoruz.


Düğün, kına, nişan, söz gibi pek çok organizasyonda hizmet veriyoruz. Yemyeşil geniş kır bahçemizde davetlerinize ev sahipliği yapıyor; sizi hayalinizdeki organizasyona ulaştırıyoruz. Bahçemizde kına organizasyonlar için farklı konseptler geliştirebiliyoruz. Çözüm ortaklarımızla bir araya gelerek kına gecenizde en çok içinize sinecek konsepti belirliyoruz. İsterseniz de sizin istediğiniz konsept üzerinden ilerliyoruz. Konsept saptama noktası en önemli aşamamız oluyor. Gelin adayımızın karakterine ve hayallerine uygun olanı saptıyoruz. Kimi zaman Roman, kimi zaman da Osmanlı konseptinde organizasyonlar gerçekleştiriyoruz. Roman olduğunda rengarenk, Osmanlı olduğunda kırmızı tonlarında düzenlemeler yapıyoruz. Bu tonlara uyumlu olacak kına tahtını ve bindallıyı seçiyoruz. Sonrasında sıra mekân süslemeye geliyor. Masalarımızda ve sandalyelerimizde aynı renklerde giydirmeler yapıyoruz. Kına gecesine özel oluşturduğumuz masada dahi bütünlüğü önemsiyoruz.


Genel hatlarda olduğu gibi detaylarda da konsepti dikkate alıyoruz. Her konseptte müziklerimiz dahi değişiklik gösterebiliyor. Kına sepeti, tef, halay mendili gibi detayları da bahçemizin ambiyansıyla uyumlu olarak tercih ediyoruz.


Organizasyon firmasıyla bir araya gelerek gerçekleştirdiğimiz kına organizasyonlarımız için farklı bir alternatif daha sunuyoruz. Çiftimiz isterse; dışardan organizasyon firması da getirebilir. Bu durumda çiftimiz yalnızca bahçemizin doğasından yararlanmış oluyor. Birlikte çalıştığı organizasyon firmasıyla dilediği atmosferi bahçemizde yaratabiliyor.


Siz de kına ve bekarlığa veda partiniz için Famville Bodrum hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi almak isterseniz; ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden ekibimizle iletişime geçebilir, aklınıza takılan sorulara hızlıca cevap bulabilirsiniz.

İletişim

 • Adres::

  Dağbelen Mahallesi, Yalıkavak Yolu, 48965 Bodrum/Muğla

 • Haritadaki Konumu

  Bodrum Farmville Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.