• Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Black Rock Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Black Rock Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Black Rock Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Black Rock Sıkça Sorulan Sorular

Black Rock kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Black Rock kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Black Rock kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Black Rock kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Black Rock kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Black Rock Hakkında

Bodrum’da her detayıyla sıradan barlardan farklı bir işletmede bekarlığa veda gecelerinizi gerçekleştirmek ister misiniz? Cevabınız “Evet” ise o halde doğru yerdesiniz. 60’lı, 70’lı, 80’li ve 90’lı yılların Rock müzikleri eşliğinde kusursuz bir gece yaşayacak ve ömrünüz boyunca bu geceyi unutamayacaksınız.

Açıldığımız günden beri Bodrum’da yaşayanların ya da Bodrum’a gelenlerin uğrak noktası olmaya çalışıyoruz. Bunun için kalite standardımızı her geçen gün arttırmayı hedefliyor ve misafirlerimizi buradan mutlu bir şekilde uğurlamaya çalışıyoruz.

Şık dekore edilmiş kapalı bir alanımız bulunuyor. Organizasyonlarınızı burada gerçekleştiriyorsunuz. Dekorlarımızda nostaljik birçok aksesuarı görme şansına sahip olacaksınız. Büyük bir bar, bistrolar, plaklar, nostaljik portreler ve dahası.. Hepsi için Black Rock Bar’da olmanız yetecek.

Bir de teras bölümümüz bulunmakta. Hem bu alanı hem de ana salonumuzdaki alanı isteğinize göre düzenliyor ve sevdiklerinizle birlikte oturacak uygun bir oturma düzeni sağlıyoruz. Hayalinizdeki bekarlığa veda gecesi için doğru yerdesiniz.

60’lardan 90’lara kadar tüm Rock müziklerini barımızda çalıyoruz. Ses sistemlerimizin en yeni teknolojilerden oluştuğunu ve konuklarımızı tatmin edeceğini söyleyebiliriz. Ayrıca haftanın belirli günlerinde sahnemizde akustik performansları gerçekleştiriyoruz. DJ performanslarımızın olduğunu ve çeşitli grupları ağırladığımızı da belirtmek istiyoruz.

Bodrum’un bilinen kilisesi Aya Nikola’ya komşu olan ve Çarşı’da bulunan işletmemiz merkezi bir konumda faaliyet gösteriyor. Bizi özel araçlarınızla tercih etmek isterseniz, aracınızı uygun bir yere park edebilir ve kısa bir yürümeyle barımıza varabilirsiniz. Toplu taşıma araçları ise oldukça yakın bir yerde indiriyor ve yine aynı şekilde varabiliyorsunuz. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar barımızın önünden taksi hizmetinin olduğunu da hatırlatalım.

Sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonun tıkladığınızda keyifli organizasyonlarınızda sizleri ağırlamak için harekete geçiyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Çarşı Mahallesi, Taşlık Sk. No:3, 48400 Bodrum/Muğla

 • Haritadaki Konumu

  Black Rock Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.