Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Muğla

Bilbo Cafe & Bistro

 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Bilbo Cafe & Bistro Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Bilbo Cafe & Bistro Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Bilbo Cafe & Bistro Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Bilbo Cafe & Bistro Sıkça Sorulan Sorular

Bilbo Cafe & Bistro kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Bilbo Cafe & Bistro kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Bilbo Cafe & Bistro kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Bilbo Cafe & Bistro kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Bilbo Cafe & Bistro kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Bilbo Cafe & Bistro Hakkında

Bodrum’da unutulmaz bir organizasyona ev sahipliği yapacağınız Bilbo Cafe & Bistro, konuklarını ağırlamak için sabırsızlanıyor. Uzun zamandır hizmet verdiğimiz Bodrum’da güler yüzlü hizmetimiz, uygun fiyatlarımız ve konumumuz sayesinde misafirlerimize birçok avantaj sağlamaktayız. Bizleri tercih ederken aklınızda hiç soru işareti kalmayacak ve “iyi ki gelmişiz” diyeceksiniz. Nasıl mı? Anlatalım.

Konuklarımıza huzuru, güzel müziği ve soluksuz eğlenceyi sunduğumuz Bilbo Cafe Yalıkavak’ta faaliyet gösteriyor. Yalıkavak’ın en tatlı, samimi işletmelerinden biri olduğumuzu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bunu gerek dekorasyonumuz gerek aksesuarlarımız gerekse de hizmetimiz ile destekleyebiliyoruz.

Dış yapımız Bodrum’un rengi olan beyaz rengiyle tasarlandı. Üstü açık olan işletmemiz kötü mevsim koşullarında kapanabilme imkânına sahip oluyor. Aynı zamanda kapalı alanımız da bulunuyor. Oturacağınız bölümü seçtiğiniz anda, gelecek kişi sayısına göre bir oturma düzeni oluşturuyoruz. Bu masa ve sandalyeleri isterseniz tek uzun bir masa haline getirebiliyoruz. Böylelikle sevdiklerinizle tek bir masada oturabilir ve sohbetiniz kesilmeden keyifli dakikalar yaşayabilirsiniz.

Bünyemizde sadece bekarlığa veda gecelerini değil, nikah sonrası yemeklerini, iş yemeklerini, bayi toplantılarını, kurumsal etkinlikleri, doğum günlerini ve yıl dönümlerini de gerçekleştirme imkânına sahipsiniz. Bu organizasyonlara birçok kez ev sahipliği yaptığımızı ve sizin bu özel gecenizde kusursuza yaklaşmak için ne gerekiyorsa yapacağımızı bilmenizi istiyoruz.

Bu organizasyonlarınızı yemekli düşünürseniz, profesyonel mutfağımızdan çıkan lezzetlerimizi misafirlerimizle buluşturmak çok isteriz. Bunu hızlı servis elemanlarımız sayesinde en kısa sürede gerçekleştiriyor ve mutluluğunuzu arttırıyoruz.

İşletmemiz Yalıkavak’ta merkezi bir konumda yer alıyor. Özel araçlarınız ve toplu taşıma araçlarıyla kolay bir şekilde gelebilmekte ve eğlenceyi yakalayabilmektesiniz. Bu saydığımız fırsatlardan yararlanmak ve Bilbo Cafe sıcaklığıyla güzel bir organizasyon gerçekleştirmek isterseniz, sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Çökertme Caddesi, No:25-7 Yalıkavak, Muğla, Turkey

 • Haritadaki Konumu

  Bilbo Cafe & Bistro Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.