B & B Boutique Hotel

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

B & B Boutique Hotel
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

B & B Boutique Hotel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

B & B Boutique Hotel Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

B & B Boutique Hotel Sıkça Sorulan Sorular

B & B Boutique Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

B & B Boutique Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.B & B Boutique Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


B & B Boutique Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

B & B Boutique Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi

B & B Boutique Hotel Hakkında

Dünya’nın en güzel açık alanlarından biri olarak seçilen Dalyan’da bekarlığa veda partisi düzenlemek mi istiyorsunuz?

Yeşillikler içinde yer alan B & B Boutique Hotel’de değerli misafirleriniz ile birlikte geçireceğiniz unutulmaz bir gece fırsatı sunuyoruz. Dalyan’ın müthiş doğası ve kültürel miraslarıyla çevrili otelimizde kına, bekarlığa veda partisi gibi organizasyonlarınızı düzenliyoruz. Yeşil ve mavinin buluştuğu otelimiz profesyonel ve cana yakın çalışanlarıyla, düzenleyeceğimiz gecenin hayallerinizdeki gibi olmasını sağlıyor.

Havuz başında bir kutlama yapma hayaliniz mi var? Gelin bu hayali nasıl hayata geçiriyoruz size anlatalım!

Otelimizin havuz başında kurduğumuz masa düzenimizle 40 kişiye kadar olan misafirlerinizi ağırlıyoruz. Masalarımıza ek olarak yine havuz başında yer alan localarımız da bulunuyor. Tüm bu süreçler boyunca organizasyon sorumlumuz yardım etmek için yanınızda bulunuyor. Gelecek misafirlerinizin profiline göre düzenlemeleri yapıyoruz. Mesela yemekli ya da kokteyl düzeninde masalarımızı dizayn edebiliriz. Organizasyon sorumlumuz ile birlikte önceden tadım yaparak damak tadınıza uygun olarak seçtiğiniz menülerimiz konuklarınıza servis ediliyor. Otelimizin sahip olduğu ışık ve ses sistemleri sayesinde de gece boyunca eğlence asla hız kesmiyor.

Otelimizde kına ve bekarlığa veda partisi gibi organizasyonlar düzenlemenin bir diğer avantajı da misafirlerinize sağlayabileceğimiz avantajlı konaklama fırsatları. 5 farklı oda tipine sahip olan otelimizde misafirleriniz kendilerine en uygun olan oda tipini, seçeneklerimiz arasından tercih edebilirler. Roof Studio Suite adını verdiğimiz odamız çatı katında havuz manzarası ile uyanmak isteyen misafirleriniz için harika bir seçim olabilir!

Birçok doğal güzellikleri görebileceğiniz gezilerimize katılabilir aynı zamanda rafting turu gibi etkinlikler de içeren spor aktivitelerimize de dahil olabilirsiniz. Tüm bu imkânlardan B & B Boutique Hotel Dalyan’da faydalanmak isterseniz sayfada yer alan formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir ve fiyat teklifleri de alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Maraş Mah. 115 Sok. No: 12 Dalyan/ Muğla

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    B & B Boutique Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.