Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Muğla

Avantgarde Hotel Yalıkavak

 • Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Min. Fiyat
  1.500 - 2.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Avantgarde Hotel Yalıkavak Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
1.500 - 2.000 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
2.000 - 3.000 TL

Avantgarde Hotel Yalıkavak Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Avantgarde Hotel Yalıkavak Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Avantgarde Hotel Yalıkavak Sıkça Sorulan Sorular

Avantgarde Hotel Yalıkavak kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Avantgarde Hotel Yalıkavak kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 2.000 - 3.000 TL aralığından başlamaktadır.Avantgarde Hotel Yalıkavak kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 1.500 - 2.000 TL aralığından başlamaktadır.

Avantgarde Hotel Yalıkavak kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Avantgarde Hotel Yalıkavak kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Dilek feneri

Avantgarde Hotel Yalıkavak Hakkında

Avangarde Hotel’ler zinciri üyesi olarak 2012 yılında açtığımız otelimiz, Muğla Bodrum’da faaliyet gösteriyor. Avangarde Hotel Yalıkavak şubesi, eşsiz manzarası ve denizi ile Küdür Koyu’nda size adeta cennetten bir parça vaat ediyor. Bu güzel otelde düğün, nişan töreni, bekârlığa veda partileri ve kına geceleri gibi en özel ve en güzel günlerinizin kutlamalarını yapabilirsiniz. Bugüne dek çok fazla çifti ve davetlilerini otelimizde ağırladık. Organizasyonel anlamda gerek otelimizde gerek ise catering hizmetimiz ile farklı lokasyon ve mekânlarda çok sayıda etkinliği başarı ile tamamladık. Bu sayede hem ekibimiz hem de yönetim kadromuz ile deneyimler kazanıp işimizde ustalaştık. Artık kusursuz organizasyonlara ev sahipliği yapabileceğimiz konusunda kendimize oldukça güveniyoruz. Eğitimli ve işini severek yapan ekibimiz ile tüm ihtiyaç ve isteklerinizi karşılayabiliriz.

Geleneklerimizden gelen ve günümüzde hâlâ severek yerine getirdiğimiz kına geceleri ile batı kültüründen esinlendiğimiz ve ülkemizde de uygulamaya başladığımız eğlenceli bekârlığa veda geceleri için size bir dolu seçenek sunuyoruz. Öncelikle kına gecelerinde bahsetmek istiyoruz. Anlaşmalı olduğumuz çözüm ortağı firmalar ile birlikte kınaya dair aklınıza gelebilecek tüm hizmetleri en ince ayrıntısına kadar sizin için hazırlıyoruz. Tüm gelenekleri yerine getirebileceğiniz gibi trend haline gelmiş farklı konseptler de sunuyoruz. İsterseniz tamamen size ait bir konsept ile bize gelebilir ve düşündüklerinizi bize anlatarak gerçekleştirmemizi talep edebilirsiniz.

Otelimizin içerisinde tüm sauna ve SPA hizmetleri ile birlikte bir de Türk hamamı var. Dilerseniz burada gelenek ve geleneklere uygun ya da tamamen kendi tarzınızda bir gelin hamamı etkinliği düzenleyebilirsiniz.

Otelimizde bulunan harika barlar ve restoranlar var, dilerseniz yakın arkadaşlarınız ile birlikte burada bol eğlenceli bir bekârlığa veda partisi verebilirsiniz. Otelin tüm hizmetlerinde yararlanabilir, güzel bir süitte dilediğiniz gibi vakit de geçirebilirsiniz.

Tüm bunlar hakkında bilgi almak için Avangarde Hotel Yalıkavak iletişim formunu kullanabilirsiniz. Sayfanın hemen sağında bulunan fiyat teklif formunu kolayca dolurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Diğer

İletişim

 • Adres::

  Küdür Mevkii Şehit Engin Büyüksöylemez Cad. No:9 Yalıkavak / Muğla

 • Haritadaki Konumu

  Avantgarde Hotel Yalıkavak Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.