Ardıç Kır Bahçesi

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Ardıç Kır Bahçesi - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Ardıç Kır Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Ardıç Kır Bahçesi Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Ardıç Kır Bahçesi Sık Sorulan Sorular

Ardıç Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Ardıç Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Ardıç Kır Bahçesi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Ardıç Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Ardıç Kır Bahçesi Hakkında

Yemyeşil kır bahçemizde kına ve bekarlığa veda partinizi gerçekleştirmeye ne dersiniz?


Cevabınız ‘’Evet.’’ ise Ardıç Cafe Seydikemer adresimizde heyecanla bekliyoruz!


Size sultanlara yakışır bir kına organizasyonu düzenlemek ve sevdiklerinizle doyasıya eğlenmenizi sağlamak için buradayız!


Fethiye’ye bağlı olan işletmemizde aynı zamanda gün içerisinde restoran hizmeti sunuyoruz. İçerisinde kır bahçesi, restoran ve çocuk oyun alanı olan tesisimiz; halkımızın gündelik hayatında da sıklıkla tercih ettiği bir adres. Fakat böylesine anlamlı günler için de bizi tercih ediyor olmalarından mutluluk duyuyoruz. Bize olan güvenlerini boşa çıkarmamak adına titizlikle çalışıyoruz.


15 yılı aşkın süredir gerçekleştirdiğimiz organizasyonlarımızda temel çıkış noktamız düğün sahiplerinin istekleri oluyor. Bu da bize başarıyı getiriyor. Çünkü onları anlamaya ve isteklerine cevap vermeye çalışan bir ekibiz. Bunun için neler mi yapıyoruz? Gerekli noktalarda çözüm ortaklarımızdan destek alıyoruz, sunduğumuz hizmet standartlarına davetlerinize özel olarak arttırıyoruz, dilediğiniz tarzda organizasyonlar düzenliyoruz, davetin keyifli geçmesi ise bir ekip olarak çabalıyoruz.


Kına organizasyonlarını düşündüğümüzde ise; Fethiye kına gecesi mekanları arayışında olan misafirlerimizin gönül rahatlıkla tercih edebileceği bir adresiz. Kına gecelerine özel olarak kır bahçemizde eğlenceli organizasyonlar tertip ediyoruz. Genellikle yaz aylarında yoğun olarak tercih edilen mekânımız kış döneminde de tercih ediliyor. Kış sezonu için kapalı alanımızda hizmet veriyoruz. Davet alanı tercihimizi belirledikten sonra sıra konsepti kararlaştırmaya geliyor. Farklı konseptlere kır bahçemizde hayat veriyoruz. Bazı zamanlar pembe, bazı zamanlar kırmızı tonlarının ağırlıklı olduğu kına organizasyonları düzenliyoruz. Kına gecenize dair ihtiyaç duyabileceğiniz kına tahtı, kına sepeti, bindallı, el mumu, halay mendili gibi pek çok detayı temin ediyoruz.


Bu keyifli organizasyon için neler yapabileceğimizle ilgili detaylı bilgi almak isterseniz; ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden ekibimizle iletişime geçerek aklınıza takılan sorulara cevap bulabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Diğer

İletişim

  • Adres:

    Cumhuriyet Mh. İnönü Cd. Seydikemer, Fethiye/Muğla

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Ardıç Kır Bahçesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.