• Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Angora Hotel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL

Angora Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Angora Hotel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Angora Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Angora Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Angora Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Angora Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Angora Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Angora Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Angora Hotel Hakkında

Bodrum’da deniz ve panoramik manzaraya hâkim olan otelimizde kına ve bekârlığa veda partinizi sevdiklerinizle birlikte eşsiz bir organizasyonla kutlama ister misiniz?

Angora Hotel Bodrum olarak Muğla’nın en güzel konumlarından birinde faaliyet gösteriyor, misafirlerimizi kaliteli hizmet anlayışımızla karşılıyor konforlu ve keyifli bir gün geçirmelerini sağlıyoruz.

Özünde günlük hizmet akışımızda konaklama hizmeti versek de özel gün kutlamalarına da ev sahipliği yapıyoruz. Hayatlarının en özel anlarını kutlamak isteyen misafirlerimizin bu mutlu anlarına şahitlik ediyor, keyifli bir gün geçirmelerini sağlıyoruz.

Peki organizasyonlarınızı otelimizin hangi bölümünde gerçekleştirebilirsiniz? Otelimizin üst katında bulunan havuz başında 100 kişiye kadar davetli ağırlayabilirsiniz. Gerçekleştirmek istediğiniz organizasyonda davetli sayınıza uygun olarak yerleştirdiğimiz masa ve sandalyelerle davetlilerinizin konforlu bir gün geçirmelerini sağlıyoruz.

Son zamanda konsept bir şekilde kutlanan kına gecelerinde siz de hayallerinizi kısıtlamadan istediğiniz şekilde davet alanımızı süsleyebilirsiniz. Bu konuda da size sağladığımız bazı olanaklar var. Anlaşmalı olduğumuz ya da sizin anlaşacağınız organizasyon firmalarından kına ve bekârlığa veda partileri ile ilgili dekor, aksesuar ve süsleme temin ediyoruz. Teras katını süslüyor, fotoğraflarda manzarayı arka fon olarak kullanabileceğiniz bir alan yaratıyoruz.

Ses sistemi kurulumunu bizzat kendimiz üstleniyoruz. İsterseniz kına kutlamanız öncesinde çalınmasını istediğiniz şarkıların listesini oluşturabilir, eğlenceniz süresince sevdiğiniz şarkılarla keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Yemekli bir organizasyon gerçekleştirmek istiyorsanız otelimizin usta aşçısı ve mutfak elemanları tarafından hazırlanan yemeklere bayılacaksınız. İsterseniz size özel menü de oluşturabiliyor, menü içeriğini şöyle belirliyoruz; başlangıç, ara sıcak, ana yemek, alkollü ve alkolsüz içecekler.

Eğer siz de otelimiz hakkında daha fazla bilgi almak, organizasyon detaylarını öğrenmek ve konaklama için oda rezervasyonu yapmak için sayfa üzerinden bizimle iletişime geçerek Angora Hotel telefon bilgisine ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Zeki Muren Cad. No:7 Halikarnas Karsisi 48400 Bodrum

 • Haritadaki Konumu

  Angora Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.