• Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Amfora Hotel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Amfora Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Amfora Hotel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Amfora Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Amfora Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Amfora Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Amfora Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Amfora Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Amfora Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Amfora Hotel Hakkında

Amfora Hotel farkıyla bekarlığa veda gecelerinizi gerçekleştirmek için sizi işletmemize bekliyoruz. Sağladığımız imkân ve avantaj, sevdiklerinizle keyifli bir akşam geçirmenizi sağlayacak. Nasıl mı? Hemen anlatalım.

Otelimiz Bodrum’da merkezi bir konumda faaliyet gösteriyor. Yahşi plajına bakan otelimizin en önemli özelliklerinden biri panoramik deniz manzarası. Önünün açık olduğunu ve aynı zamanda plajının bulunduğunu, bu plajı otel misafirlerimizin ücretsiz olarak kullanabildiğini belirtelim.

Otelimize özel araçlarınızla gelmek isterseniz, geniş otoparkımızdan ücretsiz olarak faydalanabileceksiniz. Aynı zamanda toplu taşıma araçlarıyla da gelme imkânınızın bulunduğunu söyleyebiliriz.

Bekarlığa veda gecelerinizi restoran alanımızda gerçekleştirebilirsiniz. Toplamda 150 kişilik bir alana sahip bu açık alanımızın üstünün kapalı olduğunu ve rüzgar, yağmur gibi kötü hava şartlarından etkilenmeyeceğiniz belirtelim. Organizasyonunuzdan en az 2 hafta önce bizimle iletişime geçtiğiniz taktirde, sizi otelimizde çok daha iyi bir hizmetle buluşturacağımızın garantisini verebiliriz. Gelecek kişi sayısını ve tüm isteklerinizi öğreniyor ve tam da hayalinizdeki bekarlığa veda gecesini yansıtmak için çalışıyoruz. Buradaki masa ve sandalyeleri bekarlığa veda konseptine göre süslemek isterseniz, bu işi profesyonel olarak yapan organizasyon firmalarıyla anlaşabilir ve aynı zamanda aksesuar temininde de bulunabilirsiniz. Aynı zamanda bu anlarınızı ölümsüzleştirmek için bir fotoğrafçı kiralayabilir ve hem fotoğraf hem de video çekimleriyle kapsamlı bir albüme sahip olabilirsiniz.

Güler yüzlü personelimiz gece boyunca sizin yanınızda olacaklar. İsteklerinizi en hızlı şekilde karşılamak için çalışacak ve hiçbir aksaklığın yaşanmamasını sağlayacaklar. Konuklarımızı otelimizden mutlu bir şekilde uğurlamayı misyon edindik. Bu misyonumuzu tüm personelimizin harfiyen uyguladıklarına emin olabilirsiniz.

Davetinizi yemekli yapmak isterseniz, profesyonel aşçılarımız tarafından hazırlanan yemeklerimizi sunabiliyoruz. Gecenin menüsünü siz belirleyebiliyor ve tadım testi uygulayabiliyorsunuz.
Sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilir ve unutulmaz anlarınızı Amfora Otel ile paylaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Yahşi Yalısı - Ortakent - Bodrum - Türkiye

 • Haritadaki Konumu

  Amfora Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.