Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Muğla

Adabeyi Balık Restaurant

 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Adabeyi Balık Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL

Adabeyi Balık Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Adabeyi Balık Restaurant Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Adabeyi Balık Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Adabeyi Balık Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Adabeyi Balık Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Adabeyi Balık Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Adabeyi Balık Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Adabeyi Balık Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına tepsisi

Adabeyi Balık Restaurant Hakkında

Bodrum’a gidenlerin mutlaka uğradığı sokak hangisi derseniz “Balıkçılar Sokağı” deriz! Eğlencenin bol olduğu bu sokakta bekarlığa veda organizasyonlarınızı da düzenleyebileceğinizi biliyor musunuz?


Keyifli bir gece, samimi bir ortam ve özel tatlar için Adabeyi Balık Restaurant Turgutreis’te sizleri bekliyor! Özel anlarınızı birlikte kutlamak ve mutluluğunuza şahitlik etmenin heyecanını yaşıyoruz. Yıllardır tercihiniz olmanın ve takdirinizi kazanmanın haklı gururunu yaşıyoruz.


Ekibimiz ile birlikte profesyonel bir çalışma yürütüyor, organizasyonlarınızı eksiksiz kılıyoruz. Özel bir gece için olması gereken her şeyi düzenliyoruz. Bir sahil meyhanesi, mavi beyaz masa ve sandalyeler ile düzenlenir diyoruz bu yüzden beyaz masa ve sandalyeler ile mavi runner ve sandalye minderleri tercih ediyoruz. Masalarınızda sade ve gösterişten uzak bir ortam yaratıyoruz. Düzenlemelerimizi servis takımları ve ehlikeyfin içinde rakı kadehleri ile tamamlıyoruz.


Masalarında bekarlığa veda süslemeleri isteyen gelin adaylarımızın organizasyon firmalarından destek almalarını tavsiye ediyoruz. Sadece birkaç süsleme tercih ediyorlar ise bu konu ile ilgili görüşmeler sağlayabiliyoruz...


Meyhanemizin vazgeçilmezi özel tatların, Adabeyi Balık Restaurant menülerinden seçilerek hazırlanmasına gelirsek bu konuda davet sahibi olarak fikriniz bizim için son derece önemli. Arzu ettiğiniz tatları konuklarınızın beğenisine sunabiliyoruz. İsterseniz standart bir menü oluşturarak belirli meze ve ara sıcakları da ikram edebiliyoruz. Ana yemek, alkollü ve alkolsüz içecek tercihleriniz için birkaç menü oluşturabiliyoruz.


Hafif bir müzik kimi zaman da fasıl gecenize eşlik ediyor. Geceniz hoş sohbetler ve şarkılar eşliğinde eğlenceli bir bekarlığa vedaya dönüştürülüyor.


Çok geç olmadan siz de Adabeyi Balık Restaurant’ta dostlarınız ile birlikte olacağınız masanızı ayırtın. Bunun için sayfa üzerindeki ücretsiz teklif butonuna tıklamanız yeterli!

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Turgutreis Mah. 4007. Sok. 3C Bodrum/ Muğla

 • Haritadaki Konumu

  Adabeyi Balık Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.