Taşucu Yel Kır Düğünü

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Taşucu Yel Kır Düğünü - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Taşucu Yel Kır Düğünü Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Taşucu Yel Kır Düğünü Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Taşucu Yel Kır Düğünü Sık Sorulan Sorular

Taşucu Yel Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Taşucu Yel Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Taşucu Yel Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Taşucu Yel Kır Düğünü kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Taşucu Yel Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Taşucu Yel Kır Düğünü Hakkında

“Hayallerinizi gerçekleştiriyoruz.”


Kına ve bekârlığa veda partinizi yeşillikler içinde bir kır alanında gerçekleştirmek istiyorsanız Taşucu Yel Kır Düğün Salonu hizmetinizdeyiz. Uzun yıllardan beri Mersin’in Silifke ilçesinde faaliyet gösteriyor, çiftlerin hayallerini gerçeğe dönüştürüyoruz. Özel günlerin değerini bilen bir işletmeyiz. Organizasyonları çiftlerin isteklerine uygun olarak planlıyor, sektörde edindiğimiz tecrübelerle kusursuz bir organizasyon geçirmenizi sağlıyoruz.


Gelin adaylarının ve ailelerin en önem verdikleri organizasyonlardan biridir kına ve bekârlığa veda partileri. Konseptler belirlenir, bindallı ve kaftanlar hazırlanır. Taşucu Yel Kır Düğün Salonu olarak biz de konsepte uygun bir kına organizasyonu geçirmenizi saplıyoruz. Ayrıca yıl içerisinde birçok düğün, nişan kutlaması, sünneti kurumsal etkinlik ve eğlencelerine de ev sahipliği yapıyoruz.


Davet alanımız oldukça geniştir. Davetli sayınıza uygun olarak masa ve sandalyelerin yerleşim planını hazırlıyoruz. Yuvarlak masaların etrafına geniş aralıklarla 8 adet sandalye yerleştiriyor, her davetlinin rahat bir şekilde oyun pistini görebilmesini sağlıyoruz.


Masa ve sandalye giydirmelerinde genellikle beyaz, pembe ve lila renklerini kullanıyoruz. Kına ve bekârlığa veda partilerine özel olarak belirlediğiniz konseptte, bindallı ve kaftanınıza uygun renkte giydirmeler temin ediyor, oyun pisti kenarına kına tahtı kurulumu gerçekleştiriyoruz.


Yemekli ve yemeksiz organizasyon gerçekleştirmek istiyorsanız her damak zevkine uygun menü içeriklerimizle hizmetinizdeyiz. İkramları ve yemekler hazırlarken kaliteli ürünler kullanıyor, güvenilir iş ortaklarımızdan temin ediyoruz. Kalabalık bir ekip olduğumuzdan dolayı davetlileri bekletmeden seri bir şekilde paket içeriğinde bulunan ikramları servis ediyoruz.


Taşucu Yel Kır Düğün Salonu olarak çifter tarafından tercih edilen Silifke kına gecesi mekânlarından biriyiz. Siz de açık bir kır alanında özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız sayfada bulunan fiyat teklifi al butonuna basarak karşınıza çıkan formu doldurup bizimle iletişime geçebilir, organizasyon detayları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Mansuriye Mahallesi Taşucu Silifke Mersin

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Taşucu Yel Kır Düğünü Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.