Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Mersin

Şahhane Kır Düğün Salonu

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Şahhane Kır Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Şahhane Kır Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Şahhane Kır Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Şahhane Kır Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Şahhane Kır Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Şahhane Kır Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Şahhane Kır Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Şahhane Kır Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Şahhane Kır Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Şahhane Kır Düğün Salonu Hakkında

Konsept bir kına organizasyonu gerçekleştirmek istiyorsanız sizi Şahhane Düğün Salonu Silifke’ye davet ediyoruz.


İşletmemiz uzun yıllardan beri hizmet veriyor kır ve açık alanda organizasyon gerçekleştirmek isteyen çiftlere farklı alternatifler sunuyoruz. Günlük hizmet akışımızda restoran olarak faaliyet göstersek de özel günlerde açık ve kapalı alanımızı misafirlerimize tahsis ediyoruz. Organizasyon konusunda deneyimli ve tecrübeli bir kadroya sahibi bu yüzde kusursuz bir gün geçireceğinizden emin olabilirsiniz.


Kır bahçemiz geniş bir alandan oluşuyor ve kalabalık bir organizasyon gerçekleştirecek olan çiftlerin ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Kapalı alanımızda da gerekli ısıtma ve soğutma sistemimiz mevcut olduğundan dolayı 4 mevsim de faaliyet gösteriyor, konforlu bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.


Kına organizasyonunuz için bizimle iletişime geçtiğiniz an itibariyle nasıl bir gün geçirmek istediğinizi öğreniyor, belirlediğiniz bir konsept varsa konsepte uygun süslemeler yapıyoruz. Organizasyon firmalarıyla anlaşıyor kına tahtı, kına süslemelerini bindallı ve kaftanınıza uygun renkte seçiyoruz.


Kır bahçemizde fotoğraflarınızda arka fon olarak kullanabileceğiniz süslemeler bulunuyor. Adeta kendinizi minik bir açık hava stüdyosunda bulacaksınız. Çiçeklerle süslenmiş salıncak, rustik temalı masaları iri vazolarla fotoğraf çekilebileceğiniz bir alan oluşturduk. Böylece eşiniz ve sevdiklerinizle birlikte bu özel anınızı keyifli bir şekilde kaydedebileceksiniz.


Müziksiz eğlence mi olur? Özel kutlamaların en önem verilmesi gerek detaylarından biri de ses sisteminin kalitesidir. Sahne kurulumunda ve ses siteminde kaliteli ekipmanlar kullanıyor profesyonel orkestra ve ses sanatçısı eşliğinde eğlenceli bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Ayrıca eğlencenizi ikiye kayıtlamak istiyorsanız davul show düzenliyoruz.


Şahhane Düğün Salonu olarak çiftler tarafından tercih edilen Silifke kına gecesi mekânları arasında biz de yerimizi alıyoruz. Siz de bizim ev sahipliğimizde özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız sayfa üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • İşletme Müdürü

İletişim

 • Adres:

  Gülnar Yolu Üzeri Kıbrıs Şehitliği Karşısı Silifke Mersin

 • Haritadaki Konumu

  Şahhane Kır Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.