Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Mersin

Ede Kır Düğünü

 • Kapasite
  200 - 875 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Ede Kır Düğünü Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Ede Kır Düğünü Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Ede Kır Düğünü Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Ede Kır Düğünü Sıkça Sorulan Sorular

Ede Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Ede Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show

Ede Kır Düğünü Hakkında

Çocuk oyun alanımızla minik misafirlerimizi, kır bahçemiz ve organizasyon anlayışımızla da çiftlerimizi mutlu ettiğimiz mekanımızla karşınızdayız. Mersin kına mekanları arasında parmakla gösterilen bir işletme olarak, hayalinizdeki kına organizasyonunu gerçekleştirmek için hazırız!

Mersin’in doğasıyla baş başa kaldığınız Toroslar’da bir organizasyon firmasına ihtiyaç duymadan kına davetinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Kına tahtından süslemesine kadar karşılıyoruz. Yeter ki isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı bizimle paylaşın. Bu doğrultuda hazırladığımız program kapsamında da organizasyonunuzu gerçekleştiriyoruz. En ince ayrıntıya kadar ele aldığımız için geldiğinizde ortaya istediğiniz gibi bir davet çıktığından emin olabilirsiniz.

Düğün öncesi yakında evleneceğinizi ilan ettiğiniz, farklı yörelere göre değişen merasimleriyle kına gecesi eğlencenizde oturmaya fırsatınız kalmayacak. Çünkü orkestramız atmosferin nabzını tutmayı iyi biliyor. Otursanız bile kalkıp oynamak isteyeceğinize eminiz. Dilerseniz bir kına ekibiyle de davetinize hoş bir görsellik katabilirsiniz. Ortada siz dans ederken etrafınızda onların desteğinin hoşunuza gideceğinize eminiz.

Yemekli bir kına organizasyonu düşünüyorsanız size özel menü hazırlıyoruz. Önceden sağladığımız görüşmeler sayesinde oluşturduğumuz menümüz sizi oldukça mutlu edecek ve başka bir gün gelip diğer lezzetlerimizden de denemek isteyeceksiniz. Servis ekibimiz de konusunda oldukça uzman. Asla aksama yaşamanızı sağlamadan güler yüzleriyle hizmet veriyor. Hem yemek hem de hizmet anlamında aklınıza kazınacak dakikalara şahitlik ediyorsunuz. Eğer ikramlı bir davet düşünüyorsanız da kınanıza özel atıştırmalıklar hazırlıyoruz.

Bizimle iletişime geçmek istiyor musunuz? Eğer cevabınız “evet” ise yapmanız gereken iki işlem var. İlki yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklamak. Diğeri ise çıkan formu eksiksiz doldurmak. Bu kadar kolay bir işlemle bize ulaşabiliyorsunuz. Telefonda merak ettiğiniz soruları soruyor ve bilgi alıyorsunuz. Eğer aklınızdakine yatıyorsa da restoranımıza gelerek daha ayrıntılı olarak konuşuyoruz. İşte bu kadar basit!

İletişim

 • Adres:

  Çopurlu Köyü Mersin Gözüne Yolu Cad

 • Haritadaki Konumu

  Ede Kır Düğünü Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.