• Kapasite
  200 - 875 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Atalay Beach Club Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Atalay Beach Club Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Atalay Beach Club Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Atalay Beach Club Sıkça Sorulan Sorular

Atalay Beach Club kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Atalay Beach Club kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Atalay Beach Club kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Atalay Beach Club kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Atalay Beach Club kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına töreni

Atalay Beach Club Hakkında

Kapalı ya da açık alanlarımızın seçtiğiniz birinde eğlenceli bir kına organizasyonu geçirmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. Düğünün belki de en renkli daveti olan kına geceniz için hatırlarınızda güzel kareler bırakmak istiyoruz. Profesyonel ve güler yüzlü ekibimizle her ayrıntıyı düşünerek hizmet veriyoruz!


Hiç açık hava kına gecesi düzenlemeyi düşündünüz mü? Eğer cevabınız “Evet!” ise Atalay Beach Club tam size göre! Kişiye özel organizasyon gereği çözüm ortaklarımızın da yardımıyla hayallerinizdeki daveti yaratıyoruz. Organizasyonunuzun hemen öncesi bir araya geliyor ve ayrıntıları konuşuyoruz. Kına tahtından müziğe davul şov isteyip istemediğinizden istek şarkı listenize kadar… Bu görüşmenin sonunda ise ortaya istediğiniz bir organizasyon çıkıyor. Tahsis ettiğimiz organizasyon sorumlusu sayesinde de kendinizi yalnız hissetmiyor ve muhtemelen ilk defa gerçekleştireceğiniz kına geceniz için endişeleriniz siliniyor. Daha rahat ve keyifli bir gün geçiriyorsunuz.


Farkımızı hissetmenizi istiyoruz. Çünkü özel organizasyon için detaylı bir çalışma sergiliyoruz. Gelen her çiftimizi mutlu etmeyi amaç edinerek bir sonraki maceraya daha iyisini hedefliyoruz. Kendimi geliştirmeyi çok seviyoruz. Belki de bu sebeple birçok çift tarafından tercih edilen bir mekân haline geldik. Mersin’de hatta özellikle Anamur’da özel organizasyonların iyi adreslerinden biri haline geldik. Çünkü her yeni çift bizi heyecanlandırıyor ve bunun sayesinde de kendimizi dinç tutuyoruz.


Düğün öncesi çeşitli merasimlerin gerçekleştiği kına gecenizi profesyonel hizmet veren bir kır düğünü mekanıyla yapmayı düşünüyorsanız, o zaman mekanımıza hoş geldiniz! Yemeklerden müziğe kadar her konuda kaliteli olmayı amaç edinerek çalışıyoruz. Kına geceleriniz için eğlenceyi vadediyoruz. Bu nedenle Atalay Beach Club iletişim bilgilerini merak ediyor, sorularınızı sormak istiyorsanız yapmanız gereken yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmak kadar basit!

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Yalıevleri Mah. Atalay Siteleri Önü

 • Haritadaki Konumu

  Atalay Beach Club Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.