Asput Değirmen Restaurant & Kır Düğünü

E-posta Gönder

Asput Değirmen Restaurant & Kır Düğünü Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  100 TL'den Az

Asput Değirmen Restaurant & Kır Düğünü Kapasite

 • Kapasite

  500-750

Asput Değirmen Restaurant & Kır Düğünü Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Asput Değirmen Restaurant & Kır Düğünü Sıkça Sorulan Sorular

 • Asput Değirmen Restaurant & Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Asput Değirmen Restaurant & Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Asput Değirmen Restaurant & Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • Asput Değirmen Restaurant & Kır Düğünü kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Asput Değirmen Restaurant & Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Asput Değirmen Restaurant & Kır Düğünü Hakkında

Kına ve bekârlığa veda partinizi yılın trendine uygun bir organizasyonla kutlamak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Asput Değirmen Restaurant Mut olarak uzun yıllar boyunca Mersin’de hizmet sektöründe faaliyet gösteriyor, özel günlerini kutlamak isteyen çiftlere işletmemizi tahsis ediyoruz. Günlük hizmet akışımızda restoran işletmeciliği yapsak da özel kutlamalarda da tecrübeliyiz. Profesyonel ve deneyimli bir ekibe sahip olduğumuzdan dolayı kusursuz bir gün geçirebileceksiniz.


Özel günleriniz için bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren isteklerinizi dinliyoruz. Geçmiş dönemlerde yaptığımız organizasyonlardan edindiğimiz tecrübeyi sizinle paylaşarak farklı alternatiflerimizle planlamalar yapıyoruz. Güzel bir organizasyonun iyi bir planlamadan geçtiğini biliyor ve bu süreci titizlikle yürütüyoruz.


İşletmemizin açık ve kapalı olmak üzere iki bölümden oluşmaktadır. Her mevsim faaliyette olan açık alanımızda kapalı mekânımız gerekli ısıtma ve soğutma sistemi bulunduğundan dolayı rahat bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Yaz ve bahar açık alanda doğayla baş başa olabileceğini bahçemizde kutlama gerçekleştirmek istiyorsanız süs havuzu etrafına masa ve sandalyelerimizi yerleştirerek davet alanımızı hazırlıyoruz.


Geçmişten bugüne kültürümüzde önemli bir yeri olan kına ve bekârlığa veda partilerini konsept bir şekilde geçirebileceksiniz. Anlaştığımız organizasyon firmalarından kına tahtı, kına süslemeleri temin ederek bindallı ve kaftanınıza uygun renklerde dekorlar kullanıyoruz. Tercih edilen Antalya kına mekânlarından biri olarak istediğiniz gibi bir organizasyon geçireceğinizin sözünü verebiliyoruz.


Asput Değirmen Mut olarak yemekli ve yemeksiz olarak size özel menüler hazırlıyoruz. Profesyonel aşçılarımız tarafından yapılan yemekler hijyenik mutfağımızda hazırlandığından dolayı gönül rahatlığı ile yiyebilirsiniz. Ayrıca yemeklerin lezzeti kadar sunumuna da önem veriyor, sıcak servis ediyoruz.


Kına ve bekârlığa veda partisi dışında; düğün, nişan kutlamaları, sünnet düğünler kurumsal etkinlik ve eğlencelerin hepsine ev sahipliği yapıyor ve sizi işletmemize davet ediyoruz. Eğer bizim hakkımızda daha detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız sayfa üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Kelceköy Mahallesi, Mut/Mersin

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Asput Değirmen Restaurant & Kır Düğünü Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.