• Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  500 - 750 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Zazadın Hanı Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
40.000 - 60.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
60.000 - 80.000 TL

Zazadın Hanı Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Zazadın Hanı Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Zazadın Hanı Sıkça Sorulan Sorular

Zazadın Hanı kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Zazadın Hanı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Zazadın Hanı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.

Zazadın Hanı kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Zazadın Hanı kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Zazadın Hanı kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

Zazadın Hanı kına ve bekarlığa vedanız için uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, mekan girişinde ateş ölçümü, masalar arası geniş mesafe aralığı, ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi ve düzenli havalandırma hizmeti sunmaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Zazadın Hanı Hakkında

Kına gecelerinin geleneksel değerlerine uygun ve tarihi dokusuyla göz kamaştıran Zazadın Hanı’nda uzun zamandır pek çok organizasyona ev sahipliği yapıyoruz. Sevdiklerinizle birlikte olacağınız mutlu anlarınıza profesyonel ekibimizle birlikte destek olarak her şeyin tamamen içinize sindiği bir hizmet almanızı sağlıyoruz.

Geçmiş zamanlarda konaklama merkezi olan kervansarayların Anadolu’daki en önemli örneklerinden biri de günümüzde davetlerinizi yaptığımız Zazadın Hanı. Eşsiz mimari dokusu ve güzelliğiyle göz kamaştıran bu alanın tarihi Anadolu Selçuklu dönemine kadar uzanıyor. Yapımına 1235 yılında başlanıp 1237’de bitirildiği kayıt altına alınan tarihi mekanımızda geniş avlular ve odalar bulunuyor. Hem Roma hem de Bizans dönemlerinin izlerini taşıyan han, 2017 yılında ise yeniden restore edilerek günümüze kadar varlığını ulaştırıyor.

Zazadın Hanı Konya’da düğün, kına gecesi, nişan, davet gibi etkinliklerin yanı sıra çeşitli konserler ve tiyatro gösterileri de yapılıyor. Eğer siz de kına geceniz için burada hizmet almayı düşünürseniz ister bizim size sunacağımız organizasyon imkanlarından yararlanabilir isterseniz de dışarıdan bir firmayla davetinizin konseptini oluşturabilirsiniz.

Ekibimizle birlikte sahne, ses ve ışık sistemleri kurulumlarını yaparak kesintisiz bir eğlencenin içerisinde kendinizi bulmanızı istiyoruz. Masa ve sandalye düzenlerimizi davetli sayınız doğrultusunda hazırlıyoruz. Kına ekibinin eşlik ettiği davul şovu gösterileri yaparak eğlencenize renk katıyoruz. Yöresel oyunların ve müziklerin ağırlıklı olduğu kına yakma töreniyle de geleneksel bir gece yaşamanızı sağlıyoruz. Kolay ulaşılabilir konumumuzla rahatlıkla yerimize gelebilirsiniz.

Siz de Konya kına gecesi mekanları arasında yer alan Zazadın Hanı’nda rüya gibi bir atmosferde hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Hizmet içeriklerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve fiyat tekliflerimizi duymak için sayfanın üst kısmında yer alan telefon numarası, mail ve iletişim formu kanallarıyla bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Hikmet Çetiner
  İşyeri Sahibi

 • Satış Müdürü

İletişim

 • Adres:

  Konya Aksaray Yolu 20. KM Tömek Mah. Zazadın Hanı Cad.No:43 Selçuklu/Konya

 • Haritadaki Konumu

  Zazadın Hanı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.