Şeker Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Selçuklu, Konya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına töreni

Önerilen Firmalar

Gold Nişan Ve Kına Salonu
29 2 8

Selçuklu

Gold Nişan Ve Kına Salonu

300-400
50 TL'den az
Bizim Ora Düğün Bahçesi
6 1

Meram

Bizim Ora Düğün Bahçesi

400-500
50 TL'den az
Birlik Düğün Salonu
13

Yunak

Birlik Düğün Salonu

400-500
50 TL'den az

Hakkında

Şeker tekke yolunda Şeker Fabrikası karşısında yer alan salonumuz 750 kişilik bir kapasiteye sahip. Düğün, nişan, kına gibi özel organizasyonlarınızı paylaşmak için çalışıyoruz.

Salonumuzda kolon olmadığı için misafirleriniz oturma düzeninde asla rahatsız olmuyor. Görüş konusunda bir sıkıntı yaşamıyorlar. Klima, kalorifer ve jeneratörün mevcut olduğu modern ses sistemi ve ışık düzeni ile birlikte mutluluğa atacağınız ilk adımlarda hizmet veriyoruz. Memnuniyet odaklı bir hizmet anlayışı ve güler yüzlü bir ekibe sahibiz. Konya usulü organizasyonlarınız dahil üstün hizmet kalitesiyle çalışıyoruz.

Kına bekarlığa veda organizasyonları düğünden önce olan bir eğlencedir. Ya kız kıza ya da yakın çevreyle yapılan eğlencenin sonuna kadar tadıldığı bir davet. Çeşitli yöresel törenlerle kınanın yakıldığı ve bazı geleneklerin gerçekleştirildiği bir organizasyon. Hem ağlayıp hem güldüğünüz hem de doyasıya dans ettiğiniz kına organizasyonunuzda dilerseniz yemekli seçeneğimizle de hizmet veriyoruz. Konya mutfağı ve yöresel mutfakların lezzetlerini tadabileceğiniz harika bir ortam sunuyoruz. Hizmetlerimizin arasında yer alan kamera ve fotoğraf çekimleri sayesinde gün boyu kaydediliyorsunuz ve en özel anlarınız fotoğraf karelerine aktarılıyor. Böylece fotoğraf masrafından da kurtulmuş oluyorsunuz. Uygun bütçe ve yüksek hizmet kalitesiyle günün sonunda memnun olacağınıza eminiz.

Lezzetin yanında görsel şovlarla da düğününüzü renklendiriyoruz. Volkan ve konfeti gösterileri sayesinde bir şova dahil oluyorsunuz. Orkestra ve sanatçılarımız sayesinde gün boyu dans ediyor, mutlu bir şekilde kına organizasyonunuzu geçiriyorsunuz. Davul şovlar eşliğinde göbek atıyor, topuklarınız ağrıyana kadar dans ediyorsunuz.

Sizin memnuniyetiniz bizim mutluluğumuz. Bu yüzden bir düğün salonu açtık. Bu işe verdiğimiz değer oldukça fazla olmasaydı kalkışmazdık. Yenilenirken her adımda bu düşünceye sahip olarak profesyonel hizmet odaklı çalıştık.

Eğer Konya nişan kına salonları arayışındaysanız, fiyatlarımızı ve hizmet içeriğimizi de merak ediyorsanız tek yapmanız gereken yandaki formu ücretsiz olarak doldurup bizimle iletişime geçmek.

İletişim

İdris Pala

Emre Pala

  • Adres: Şeker Tekke Cad. Şeker Fabrikası Karşısı No:15/DYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!