• Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Hafta Sonu, Kokteyl, Paket
  45.000 30.000 TL

Anka Düğün ve Kongre Merkezi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 40.000 TL

Kampanyalar

%33
Son gün 25/12/2023

Kokteyl Organizasyonlar %33 İndirimle 30.000₺!

Düğün.com Çiftlerimize Özel Avantajlarımızdan Yararlanmak İçin... devam 

Anka Düğün ve Kongre Merkezi Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Anka Düğün ve Kongre Merkezi Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Anka Düğün ve Kongre Merkezi Sıkça Sorulan Sorular

Anka Düğün ve Kongre Merkezi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Anka Düğün ve Kongre Merkezi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Anka Düğün ve Kongre Merkezi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.

Anka Düğün ve Kongre Merkezi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Anka Düğün ve Kongre Merkezi kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.

Anka Düğün ve Kongre Merkezi kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

Anka Düğün ve Kongre Merkezi kına ve bekarlığa vedanız için ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, mekan girişinde ateş ölçümü, kullan-at malzeme ile servis imkanı, masalar arası geniş mesafe aralığı, düzenli havalandırma, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi ve sosyal mesafeye uygun oturma düzeni hizmeti sunmaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Anka Düğün ve Kongre Merkezi Hakkında

TSE Güvenli Turizm Belgesine sahip Anka Düğün ve Kongre Merkezi kına geceleri dahil nişan, düğün, toplantı, davet gibi diğer organizasyonlarınızı düzenlerken öncelikle hijyenik koşullarda hazırlıklarını tamamlama hususunda fazlasıyla hassas davranıyor. Davetli sayınıza göre tercih edebileceğiniz farklı kapasitelerde birden fazla alan seçeneği sunuyoruz. Konaklama hizmetiyle birlikte çeşitli kategorilerde davetlerinizi organize eden 3 yıldızlı bir otel olarak çok yönlü kimliğimizi ortaya koyuyoruz.

Davet Alanları

Anka Düğün ve Kongre Merkezi düğün davetlerinizde tercih edebileceğiniz 3 adet kapalı salon bulunduruyor;
-İnci Palace Balo Salonu: 425 metrekarelik salonumuzun banket düzeninde 280 kişilik kapasiteye sahipken tiyatro düzeninde 420 davetlinin ağırlanabileceği yeterlilikte.
-Mercan Palace Balo Salonu: 295 metrekare genişliğindeki 2.salonumuzun banket düzeninde geçerli kapasitesi 220 kişiden oluşuyor, tiyatro düzenindeyse alanımızda 330 kişilik organizasyonlara ev sahipliği yapıyoruz.
-VIP Toplantı Salonu: Adından da anlaşılacağı üzere iş toplantılarının gerçekleştiği 3. ve son salonumuz U düzeni için 24; tiyatro düzeni için 46 kişinin misafir edilebileceği alan genişliğinde.

Dekorasyon

Kına gecesi organizasyonlarında dekorasyonumuz beyaz ve kırmızının birleşimiyle şekilleniyor. Masa ve sandalyelerimiz beyaz örtülerle kaplanırken ek olarak kırmızı tüllere de renkleniyor. Salonumuzun girişinde karşılama panoları biraz ilerisinde gelin yolu sütunlarımız bulunuyor. Sahnemize kırmızı perdeler asıyor, gold başlıklı kına tahtı ya da kına koltuğu yerleştiriyoruz. Çubuk şamdanlar, gold antika vazolar, kına sehpası, gold ve kırmızı minderler de diğer sahne aksesuarlarımızdan.

Hizmetler

İşletmemiz yemekli konsept oluşturma imkanı sağlayarak tadı damağınızda kalacak yemek menüleriyle konuklarına lezzet şöleni yaşatmaya hazırlanıyor. Doyasıya eğlenmeniz için dans ekiplerimiz keyifli gösteriler oluştururken seçtiğimiz kına kına müzikleriyle, davul şovlarla tüm konuklarımızın motivasyonunu yükseltiyor pistte çiftlerimize eşlik etmesine fırsat yaratıyoruz. Salon süslemesi için tüm dekoratif ürünler organizasyon sorumlularımızın önerileri doğrultusunda tarafımızdan temin edilirken kına tepsisi, bindallı/kaftan, kına mumu, kına takımı gibi kına malzemeleri de çiftlerimizin beğenisine sunuluyor.

Davet alanları içinde barkovizyondan son teknoloji ses ve aydınlatma sistemlerinde kadar kaliteli kurulumlar; hizmet paketleri içinde gelin hamamından vale hizmetine nitelikli imkanlar barındıran Anka Düğün ve Kongre Merkezi Konya Selçuklu’da düşlediğiniz kına gecesini yaşayacağınızın garantisini veriyoruz. Fiyatlarımız, hizmet seçeneklerimiz gibi birçok konuda detay için telefon numaramız ve mail adresimizi kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Telefon: 0850 532 89 26
 • Adres:

  Ferit Paşa Mah. Demiryolu Cad. No:108 Selçuklu/Konya

 • Haritadaki Konumu

  Anka Düğün ve Kongre Merkezi Yol Haritası

Anka Düğün ve Kongre Merkezi Düğün Yorumları (1)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Saliha & Dursun

Düğün Tarihi: 24.04.2024

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Talep oluşturuldu geri dönüş için ama herhangi bir geri dönüş sağlanmadı

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.