Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Konya

İnci Kına Evi & Organizasyon

 • Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

İnci Kına Evi & Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL

İnci Kına Evi & Organizasyon Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

İnci Kına Evi & Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

İnci Kına Evi & Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

İnci Kına Evi & Organizasyon kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

İnci Kına Evi & Organizasyon kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.İnci Kına Evi & Organizasyon kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

İnci Kına Evi & Organizasyon kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

İnci Kına Evi & Organizasyon kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına mumu

İnci Kına Evi & Organizasyon Hakkında

Kına gecenizin eşsiz ve unutulmaz olmasını istiyorsanız, bir organizasyon şirketiyle anlaşmanızı öneririz. Her detay sizin düşünmeniz imkansız. Sadece kendi kına geceniz için düzenlemeye yapacaksanız, işi tecrübeli birilerine bırakmalısınız. Bu noktada, omuzlarınızdaki yükü hafifletmek için İnci Kına Organizasyon olarak, biz varız! Şimdiye dek pek çok kına gecesi düzenlemiş bir firma olduğumuzdan, bir kına gecesinde nelerin olması gerektiğini çok iyi bilerek hizmet veriyoruz. Gelinlerimizin mutlu olduğunu görmek, işimizi iyi yaptığımızın bir göstergesi.

Kaliteli ve kusursuz organizasyonunuzu, günler öncesinden planlıyoruz. Amacımız; size ve sevdiklerinize hem de unutamayacakları bir gece geçirme olanağı sağlamak. Sıradanlıktan uzaklaşıp farklı ve eğlence dolu bir kına gecesi için doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz!

Kına evimizin girişinde bulunan, isminizin yazılı olduğu pano ile, misafirleriniz fotoğraf çekilerek, özel gününüzü ölümsüzleştirebilir. Ayrıca girişte lokum ve gül suyu ikramımızla tatlı bir gece geçireceklerinin mesajını vermiş oluyoruz. Sunduğumuz özel tasarım kına tahtı, cibinliği ve minderleriyle mekan içinde göz dolduran bir dekorasyon sunuyoruz. Sonrasında özel kostümlü kına ekibimiz tarafından yapılacak dans şovlarıyla misafirleriniz eğlenceye doyacak!

Sizi salona alırken yine, nedimelerimiz ve davul şovlarla misafirlerinizin karşısına çıkıyoruz. Ahenkle dans eden kızlarımıza ayak uydurduğunuzda ortaya çıkan görüntünün mükemmelliği dillere destan oluyor!

Özel kına tepsisi eşliğinde gelen kınanız; yakınlarınıza dağıtacağımız bindallı ve kına mumlarıyla birlikte, uyumlu bir görüntü eşliğinde yakılıyor. Ayrıca el gülleri ve el mumlarıyla bu uyumlu görüntüye renk katmaya devam ediyoruz. Kına gecenizin sonuna geldiğimizde ise, konuklarınıza yapacağımız kuru kına ikramıyla, gecenizi unutulmaz kılıyoruz.

İnci Kına Organizasyon Konya olarak, size sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Ayrıntılı bilgi sahibi olmak ve bizimle iletişime geçmek için, sayfanın hemen yanında bulunan formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Yazır Mahallesi Sayılan Sokak No:8/B Selçuklu/KONYA

 • Haritadaki Konumu

  İnci Kına Evi & Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.