Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Konya

Demosan City Otel

 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Demosan City Otel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Demosan City Otel Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Demosan City Otel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Demosan City Otel Sıkça Sorulan Sorular

Demosan City Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Demosan City Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Demosan City Otel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Demosan City Otel kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına töreni

Demosan City Otel Hakkında

Konya profesyonel bir otel anlayışıyla 210 kişilik yatak kapasitesi ve ekonomik, standart, corner ve deluxe seçenekleriyle toplam 101 odaya sahibiz. Hem Türk hem de Dünya mutfaklarından seçkin örnekleri sunduğumuz bir restoranımız var. İş davetleri ve özel organizasyonlarınız için de balo ve toplantı salonlarımız mevcut.

Lüks bir konaklama yaşattığımız gibi özel organizasyonlarınız da bunu sağlıyoruz. Otel profesyonelliğinde bir kına gerçekleştirmek için doğru adrestesiniz. Daha butik bir anlayışa sahip olarak, her misafirimize üstün kalite hizmet gösteriyoruz. Modern tasarımımızı balo salonlarımıza da yansıttık. Eğlenceli organizasyonlar için güler yüzlü ekibimiz hizmet veriyor. Kınanız öncesi bir araya geldiğimizde organizasyon ekibimiz ile birlikte ne yapacağınıza karar veriyorsunuz. İhtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda bir yol planı çiziyoruz. Konseptinizden dekoratif süslemelere kadar konuşuyoruz. Geriye kına organizasyonunuza misafir gibi gelmek kalıyor. Yapmanız gereken misafirleriniz ile ilgilenmek!

Hizmet kadar lezzetlerimize de değinmemiz gerekiyor. Eğer yemekli bir kına organizasyonu düşünüyorsanız, Türk ve Dünya mutfağının seçkin örneklerini sunduğumuz profesyonel mutfağımız sayesinde damağınızda harika tatlar kalıyor. Hem görsel hem de lezzet açısından oldukça tatmin oluyorsunuz. Eğer kokteyl şeklinde bir organizasyon istiyorsanız kına gecelerine özel ikramlarımızı deneme şansınız oluyor. Ayrıca kına tahtından kına ekibine kadar olan hizmetleri dilerseniz kendi organizasyon firmanız ile dilerseniz de çözüm ortaklarımız sayesinde karşılayabiliyorsunuz.

Profesyonellik çerçevesinde yaptığımız her organizasyonumuzun arkasındayız. Hizmet sektörüne yıllarımızı verdik. Her geçen gün büyüdük ve başarıya ulaştık. Sizi de buna dahil etmek istiyoruz. Demosan City Otel olarak bizimle iletişime geçmek istiyorsanız için tek yapmanız gereken yandaki formu doldurmak! Eksiksiz doldurduğunuz takdirde hemen size geri dönüş sağlıyoruz. Böylece hem eğlenceli hem de hüzünlü bir davet olan kına gecenizi profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz!

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Fatih Mahallesi, Harput Sokak No:120/A Selçuklu

 • Haritadaki Konumu

  Demosan City Otel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.