Altıntaç Düğün Salonu

E-posta Gönder

  • Selçuklu, Konya.

Kapasite Bilgileri

Altıntaç Düğün Salonu - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Altıntaç Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Altıntaç Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Altıntaç Düğün Salonu Sık Sorulan Sorular

Altıntaç Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Altıntaç Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Altıntaç Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Altıntaç Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi

Altıntaç Düğün Salonu Hakkında

Gelin hanımlar için son derece önemli olan kına gecesi organizasyonları için Altıntaç Düğün Salonu yıllardır konuklarını ağırlıyor…

Kırmızı beyaz renkler ile geleneksel kına gecesi konseptlerinizi tasarlıyoruz! Her anınızı özel kılmak ve eksiksiz bir gece düzenlemek için profesyonel bir ekip ile çalışıyoruz. Organizasyon sorumlusu ve kalabalık bir mutfak ekibi de bulunan Altıntaç Düğün Salonu’nda gecenizin her detayı için planlama yapıyoruz. İsteklerinizi önemsiyor ve hayal ettiğiniz geceyi gerçekleştiriyoruz. Organizasyon sorumlumuz yönetiminde hazırlıklara başlayan ekibimiz gelin yolunuzdan kına köşesine kadar bütün salonu stilize ediyor. Üstelik farklı süslemeler ve konseptler için organizasyon firmalarında destek alabiliyorsunuz!

Yuvarlak masalarımız kırmızı ve beyaz örtüler ile süsleniyor. Şık aksesuarlar da kullanıyor ve sandalyelerinizde beyaz giydirme kullanıyoruz. Ayrıca konsepte uygun renklerde sandalye arkası süslemeleri de yapabiliyoruz.

Zarif bir kına köşesi için kına tahtınızı ve kına cibinliğinizi de salonumuzda sahnenin önüne yerleştiriyoruz. Takım halinde kullanılan kına sehpası ve kına tepsisi ile de kına merasimleriniz için hazır hale getiriyoruz. Geleneksel kına gecesi için her detay bu sayede tasarlanmış oluyor! Prenses, Hint veya Roman kına konseptleri tercih ederseniz organizasyon firmalarınız ile ortak süreç yürüterek farklı renklerde tasarımlar yapmamız gerekiyor.

Altıntaç Düğün Salonu Konya geleneklerine de uygun olan menüler ile kına paketlerinizi hazırlıyor. Eşsiz tatlar ile menüleriniz hazırlanırken isterseniz yemekli menüler seçebiliyorsunuz isterseniz de yemeksiz menüler ve ikramlar ile konuklarınıza özel menüler sunabiliyorsunuz.

Geleneksel kına merasiminiz için bolca eğlence ve müzik ziyafeti için sahnede müzisyenlerimiz de yerlerini alıyorlar…

Siz de Konya Selçuklu kına salonları arasında Altıntaç Düğün Salonu’nu tercih ediyorsanız sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurabilirsiniz. “Ücretsiz teklif al” butonu sayesinde de fiyat tekliflerinizi alabileceksiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Yazır Mah. Şensözlü Sok. No: 4/1 Selçuklu/ Konya

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.