Yalı Wedding Event's

E-posta Gönder

 • Başiskele, Kocaeli. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Yalı Wedding Event's Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100-150 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  80-100 TL

 • Kapasite

  400-500

Yalı Wedding Event's Sıkça Sorulan Sorular

 • Yalı Wedding Event's kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Yalı Wedding Event's kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 30-50 TL aralığından başlamaktadır.Yalı Wedding Event's kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Yalı Wedding Event's kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Yalı Wedding Event's kına ve bekarlığa veda için maksimum 50'den az kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Yalı Wedding Event's kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

  Yalı Wedding Event's kına ve bekarlığa vedanız için sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, mekan girişinde ateş ölçümü, kullan-at malzeme ile servis imkanı, masalar arası geniş mesafe aralığı, ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi ve düzenli havalandırma hizmeti sunmaktadır.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Yalı Wedding Event's Hakkında

Çıkış noktası İstanbul Boğazı’na sıfır konumdaki yalıların benzersiz yapısı olan Yalı Wedding Events Kocaeli 2017 yılında inşa edilerek hizmete vermeye başladı. Zarafeti ve modern tasarımıyla çok geçmeden dikkatleri üstüne toplamayı başaran mekanımız davetlerin tek adresi oldu. Çalışanlarımızın ilgili tavırları bunun yanında profesyonellikleri misafirlerimizin memnuniyet duyduğu, olumlu yorumlar sarf ettiği belirgin özelliklerimizden.

Davet Alanları

Tek değil açık ve kapalı olarak 2 alan alternatifiyle davetlerinize ev sahipliği yapıyoruz. Açık alanımız olan 1000 kişilik kapasitesiyle geniş çimlerle kaplı, çevresindeki sayısız ağacın bol oksijen sağladığı kır bahçemizde kına organizasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Kapalı alanımızdaki yüksek tavanlı VIP salonumuz da 150 civarı davetlisi olacak çiftlerimiz için gayet uygun bir ortam. After party alanımız da düğün sonrası eğlenceleriniz için hizmetinize açık.

Dekorasyon

Böylesi şık bir yalı zarif bir de dekorasyonla taçlandırılmalı dedik ve organizasyon sorumlularımızla birlikte işe koyulduk. Beyaz napolyon sandalyeler ve beyaz yuvarlak masalarımızda arkanıza yaslanıp eğlencenin tadını çıkarın. Metal suplalar ve çiçek demetleriyle masalarımız süsleniyor. Çiçeklerle kaplanmış çember taglarımız mevcut. Kına köşemizi tasarlarken kırmızı ve siyah renklere yöneliyoruz. Çubuk ve dökümlü şamdanlar kullanarak kına alanımıza ihtişam katıyoruz.

Hizmetler

Kocaeli kına gecesi mekanları içinde hizmette sınır tanımayan neresi var diyen olursa cevap çok basit. Kulakların pasını silecek keman dinletisiyle konuklarımızı karşılıyoruz. Devamında DJ, müzik hizmetimiz, davul show ve dans ekiplerimiz sayesinde yerinizde duramayacağınız dakikalar sizi bekliyor. Profesyonel ekipmanlarla çalışan iş arkadaşlarımız kına geceniz boyunca her anınızı fotoğraf ve video çekimleri yaparak organizasyonunuzu tekrar tekrar yaşamanıza vesile olacak. Bindallı, kaftan, kına tepsisi, mumu, takımı bunların hepsi çoktan hazır.

Merdivenlerden iniş provasından lezzetli yemeklerin sunumuna kadar aklınıza gelebilecek her hizmeti deniz manzaralı yalımızda bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Kına gecelerinin çok eğlenceli organizasyonlar olduğunu biliyoruz ama daha önce bizim salonumuzdaki kadar keyifli bir kına daveti yaşamadığınızı iddia ediyoruz. Körfez Yalı Wedding Events Hacı Ramazan Sokak Başiskele/Kocaeli açık adresimiz, fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi edinmek için de iletişim bilgilerimiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • İşyeri Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Körfez mah. Liman cad. Hacı ramazan sokak 41650 Başiskele/Kocaeli

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Yalı Wedding Event's Yol Haritası

Yalı Wedding Event's Düğün Yorumları (1)

Burada mı evlendin? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

T&F

Tuğçem & Furkan

Düğün Tarihi: 11.07.2020


2020 Temmuz ayında pandeminin yeni olmasina rağmen, düğünümüzü hayallerimizdeki gibi yapan işletme. Başka şehirde yaşıyor olmama rağmen, kuaförden makyaja kadar çok şeker insanlarla tanışmama vesile oldular. Müzikler tam istediğimiz şekilde hatta pistin nabzına göre devam ettirildi. Düğün öncesi... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.