Değirmenbaşı Butik Hotel

1 Yorum

E-posta Gönder

 • Başiskele, Kocaeli. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Değirmenbaşı Butik Hotel Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50-100 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  50-80 TL

 • Kapasite

  500-750

Değirmenbaşı Butik Hotel Sıkça Sorulan Sorular

 • Değirmenbaşı Butik Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Değirmenbaşı Butik Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 50-80 TL aralığından başlamaktadır.Değirmenbaşı Butik Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50-100 TL aralığından başlamaktadır.


 • Değirmenbaşı Butik Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Değirmenbaşı Butik Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Değirmenbaşı Butik Hotel kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

  Değirmenbaşı Butik Hotel kına ve bekarlığa vedanız için ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi, mekan girişinde ateş ölçümü, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, masalar arası geniş mesafe aralığı, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, düzenli havalandırma ve kullan-at malzeme ile servis imkanı hizmeti sunmaktadır.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Değirmenbaşı Butik Hotel Hakkında

Değirmenbaşı Butik Hotel ailesinin size bir teklifi var. Nehir kenarındaki yemyeşil vadide kır konsepti ile size özel olacak ve çok konuşulacak bir kına gecesi tasarlamak istiyoruz. Düşünsenize, doğanın içerisinde tüm sevdiklerinizin yanınızda olduğu bir gece... Şimdiden heyecanlandınız, değil mi?

Değirmenbaşı Butik Otel Gölcük'te sizi bekleyen huzur, mutluluk ve şıklıkla kusursuz bir gece geçirmenizi sağlıyoruz. Bunun için kına gecesi konseptiniz hakkında organizasyon sorumlumuzla konuştuğunuz görüşmeler düzenliyoruz. Tüm hayallerinizi eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmek için hazırlıklara başlıyoruz. Havuz başındaki eşsiz gecenizde rengarenk özel aydınlatmalar kullanıyor, modern ve sade bir şıklık yaratıyoruz. Davet alanında ise; beyaz rengi tercih ediyor, gösterişli dekorlara ve abartılı süslemelere dikkatleri üzerinize toplayacağınız kına köşenizde yer veriyoruz. Üstelik kına yolu, dans pisti ve sahne hazırlıklarını da tamamlıyoruz. Sizin için çok özel ve tekrarı olmayan gecede ziyafet veya kokteyl düzeninde 500 ila 700 kişiyi ağırlayabiliyoruz. Bu arada kış köşesi olarak dekore ettiğimiz 100 kişilik salonumuzda; butik davetler, kına gecesi veya bekarlığa veda partilerine ev sahipliği yapıyoruz.

Konuklarınızı en iyi şekilde ağırladığımızdan da emin olmak istersiniz! Bu yüzden damak tadınıza uygun lezzetlerle özel bir yemek ya da kokteyl listesi oluşturmak için menü tadımları düzenliyoruz. Beğendiğiniz lezzetleri şık sunumlarla konuklarınıza ikram ediyor, güler yüzlü hizmet anlayışı ve kaliteden asla ödün vermiyoruz. Ziyafete dönüşen gecenizde müzik, dans ve eğlence için yetenekli sanatçılarımızı da sahneye davet ediyoruz. Kına gecesi dans ekibimiz ve nedimelerle tüm ritüelleri gerçekleşiyor, duygulu merasimlerin ardından kesintisiz eğlenceyle bu geceyi taçlandırıyoruz. Geleneksel kına konsepti ile standart bir gece olarak başlayan davetinizi, unutulmaz bir eğlenceye dönüştürmek ve modern bekarlığa veda anlayışını da aynı gecede yakalamak için heyecanla sizi bekliyoruz.

Tüm bu hizmetler ve çok daha fazlası için planlarımızı yapmaya başladık bile. Değirmenbaşı Butik Otel fiyatlarını öğrenmek ve detaylı bilgi almak için siz de bir an önce bu sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • İşletme Müdürü

İletişim

 • Adres:

  Hisareyn Mh. Fatih Cd. No:187 Gölcük/ Kocaeli

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Değirmenbaşı Butik Hotel Yol Haritası

Değirmenbaşı Butik Hotel Düğün Yorumları (1)

Burada mı evlendin? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

E&A

Eda & Ali

Düğün Tarihi: 28.09.2019Kır düğününün hakkını veren mekan. yemyeşil, doğanın içinde, sade, abartısız, sıcak. Feyza Abla iyi ki var :)

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.