Aslım Düğün Salonu

E-posta Gönder

Aslım Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  500-750

 • Aksesuar Kiralama

Aslım Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Aslım Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Aslım Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Aslım Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Aslım Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Aslım Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Semazen, Zenne / oryantal

Aslım Düğün Salonu Hakkında

2019 yılında Kocaeli’nde hizmet hayatına başladığımız Aslım Düğün Salonu’nda unutulmaz bir kına merasimi yaşayabilir sevdiklerinizle eğlencenin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

Profesyonel ve dinamik kadromuzla Kartepe’de hayalini kurduğunuz kalitede bir kına eğlencesi yaşamanızı sağlıyoruz. Daima müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla istekleriniz doğrultusunda hareket ediyor ve size özgü içerikler oluşturuyoruz.

Organizasyonunuz öncesi sizi salonumuzda ağırlayarak ilk tanışmamızı gerçekleştiriyoruz. Kına gecenizde olmasını istediğiniz tüm detayları not alıyoruz. Sunduğumuz hizmetler hakkında bilgi vererek nasıl bir hazırlık süreci içerisinde bulunacağınızı aktarıyoruz. Geniş ve ferah bir salona sahibiz. 500 kişilik kapasitesi olan kolonsuz alanımız içerisinde kabalık davetlerinizi rahatlıkla verebilirsiniz.

Peki biz ne tür hizmetler sağlıyoruz?

Eğlencenizin başından sonuna kadar davetinizle ilgilenmesi için size özel bir organizasyon sorumlusu yönlendiriyoruz. Kına eğlenceniz öncesi misafirlerinizi güler yüzlü bir şekilde kapıda karşılıyoruz. Salonumuz içerisinde size özel masa ve sandalye süslemesi yapıyoruz. İsteğinize bağlı olarak canlı müzik hizmeti sunuyoruz. Yemekli, yemeksiz ya da ikramlı menü alternatiflerimizi karşınıza çıkararak tercihiniz doğrultusunda bir hizmet içeriği oluşturuyoruz. Yer volkanı ve konfetilerle dans pistini hareketlendiriyoruz. Tef ve davul şovlarıyla misafirlerinizi birbirinden güzel müzikler eşliğinde oynamaya davet ediyoruz. Kına eğlencesi için gereken müzik, ekip, kına takımı, oryantal ve semazen gösterileri gibi eğlencenize renk katacak tüm görsel unsurları da bünyemizde bulunduruyoruz. Ses, sahne ve ışık sistemlerinin kurulumlarını yaparak kusursuz bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Müziğin ritmine göre zaman zaman farklı renk ışıklarla dans pistini aydınlatıyoruz.

Siz de Kocaeli kına gecesi mekanları arasında yer alan Aslım Düğün Salonu’nun şanslı çiftlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgileri yoluyla bizimle irtibat sağlayabilirsiniz. Sizinle tanışmak ve düşlerinizi gerçeğe dönüştürmek için sabırsızlanıyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.