Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Kayseri

Köşk Pınar Düğün Salonu

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Köşk Pınar Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Köşk Pınar Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Köşk Pınar Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Köşk Pınar Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Köşk Pınar Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Köşk Pınar Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Köşk Pınar Düğün Salonu Hakkında

Kına gecesi örf ve adetleriyle Kayseri’de bir başka oluyor. Örf ve adetleri rahatça uygulayabileceğiniz bir mekân arıyorsanız en doğru yerdesiniz. Üstelik Erciyes’in karı erimişken havaların muazzam olduğu aylarda kır bahçesinde kına gecesi düzenlemenin keyfi bir başka olacak. Köşkpınar Düğün Salonu Develi ilçesinde hizmet veriyoruz. Uzun yıllarıdır bu sektördeyiz ve tecrübemizle fark yaratıyoruz. Aynı zamanda kendimizi geliştirmeyi de ihmal etmediğimizi belirtmek isteriz.


Öncelikle her hava koşulunda organizasyonlarınızı gerçekleştirmek adına bahçemizde kapalı alanımızda mevcut. Kına geceniz öncesinde yapacağımız görüşmede nasıl bir konsepte kına gecesi düzenlemek istediğinizi bizimle paylaşıyorsunuz. İsteklerinizi ve önemsediğiniz noktaları not alıyoruz. Ardından başlıyoruz çalışmalara. Masa ve sandalyelerimizi arzu ettiğiniz renklerde giydirebiliyoruz. Kır bahçemizde sıcak ve samimi bir ortam yaratmak adına masa ve sandalye düzenlememizi özenle yapıyoruz.


Kına geceniz için gerekli olan tüm aksesuarları temin edebiliyoruz. İstiyoruz ki hiçbir eksiğiniz kalmasın. Kına tepsisi, kına mumu, kına süslemesi, davul, fener, testi ve daha birçok şey. Kına tahtınızın da itina ile hazırlanacağından şüpheniz olmasın. Her detayını çok beğeneceksiniz. Bize isteklerinizi iletmeniz yeterli. Gerisini bize bırakın. Eğer farkı bir konsept arzu ederseniz organizasyon firmalarıyla da çalışabiliriz. Bizim için önemli olan sizin gönlünüzce bir gece geçirmeniz.


Konuklarınız için çerez, kuru pasta, meşrubat ikramları hazırlıyoruz. Konuklarınızın memnun olması bizim için son derece önemli.


Bu gecelerin olmazsa olmazının ise eğlence olduğu bir gerçek. Geniş pistimizde topuklarınız ağrıyıncaya kadar eğlenecek yerinizde biran olsun duramayacaksınız.


Siz de eksiksiz bir organizasyon istiyorsanız Kayseri Develi düğün salonları arasında size özel tekliflerimizden yararlanmak için yan tarafta bulunan ücretsiz tekli al butonuna tıklayabilir bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sabırsızlıkla sizleri bekliyor olacağız. Acele edin!

İletişim

 • Adres:

  Develi İbrahim Ağa Mahallesi. No:5 Develi/Kayseri

 • Haritadaki Konumu

  Köşk Pınar Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.