Gül Bahçe Sosyal Tesisleri

E-posta Gönder

1 yorum

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

300-400

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Kocasinan, Kayseri

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 300-400
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen

Hakkında


2014 yılında Gülbahçe Sosyal Tesisleri Kayseri’de kuruldu. 70 dönümlük bir alan içerisinde restoran, at çiftliği, düğün salonları, havuz başı alanı ve çocuk oyun alanları var. Geldiğiniz anda farkı hissedeceğiniz bir tesis.


Sevdikleriniz ile birlikte gönül hoşluğu içinde düğün organizasyonlarınızı gerçekleştirmeniz için profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Gelecek misafir sayısına göre değişen ekibimiz, memnuniyetini sağlamak ve kaliteli bir hizmet vermek için elinden geleni yapıyor. Sıra, düğününüzü yapabileceğiniz alanlara geldi. İlk olarak kapalı salonumuzdan bahsedelim. Son derece ferah olmakla birlikte geniş bir piste sahip. Beyaz ve altın sarısı ağırlıklı bir dekora sahip. Kış aylarından daha çok tercih edilmekle birlikte yaz mevsiminde de tercih etseniz bile mevsimi asla hissetmeyeceğiniz bir alan. Havalandırma ve klimalarıyla bunu sağlıyor. Havuz başı bölümümüz ise, tamamen bahar konseptli bir dekorasyona sahip. Çiçeklerin ve beyaz rengin hâkim olduğu, gönlünüzce eğlenebileceğiniz bir yer. Pistin üzerindeki çerçevenin çiçeklerle birleştiği bu alanda havuz başı düğün hayalinizi rahatlıkla gerçekleştirebiliyorsunuz. Düğün organizasyon gerçekleştirebileceğiniz son alanımız ise, kır bahçemiz. Çimlerle bezeli oldukça geniş bir alan. Gelin damat masasının çiçekli ve beyaz tüllü bir çardağın altında olduğu ve dilerseniz at arabasıyla şık bir giriş yapabileceğiniz bir alan olduğu oldukça tercih ediliyor. Kır düğünlerinin en büyük sorunu bir dans alanının olmamasıdır. Topuklu giyen misafirler oldukça zorlanıyor ne yazık ki. Ama bu bizim için bir sorun değil. Çünkü hemen alanın ortasında rahat oynayabileceğiniz bir pistimiz var.


Dilek fenerlerini havaya saldığınız, havai fişeklerle görsel bir şov yaşadığınız bir düğününüz olması için Gül Bahçe’yi tercih etmeniz yeterli. Bunun içinde yandaki formu doldurup bizimle iletişime geçmeniz gerekiyor. Kayseri kır düğünü ya da havuz başı konseptini yaşamak isteyen çiftlerimizi bekliyoruz.

İletişim

Zeki Çalış

  • Adres: Yavuz Selim Mah. Sivas Bulvarı No: 332

Gül Bahçe Sosyal Tesisleri Yol Haritası

1 yorum

3

Kalite

Personel

İletişim


Ö&R

ÖZLEM & RIZVAN

Düğün Tarihi: 17.08.2019

bu seneki konseptleriyle harika geçeceğini düşündüğümüz günü sabırsızlıkla bekliyoruz

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!