Firma artık düğün yapmıyor
  • Kapasite
    100 - 350 Kişi

  • Min. Fiyat
    250 TL'den az

Zeyn Otel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Zeyn Otel Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Zeyn Otel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Zeyn Otel Sıkça Sorulan Sorular

Zeyn Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Zeyn Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Zeyn Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Zeyn Otel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Zeyn Otel kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Zeyn Otel Hakkında

Kına ve bekârlığa veda partinizi muhteşem bir organizasyonla gerçekleştirmeye ne dersiniz?

Zeyn Hotel Hatay olarak kaliteli hizmet anlayışımız ve %100 misafir memnuniyetimizle Antalya’da faaliyet gösteriyoruz. Günlük hizmet akışımızda konaklama, hizmetimiz dışında misafirlerimize restoran kullanımı ve fitnes olanağı da sağlıyoruz.

Güler yüzlü, profesyonel ve deneyimli ekibimizle birlikte hayatınızın en özel anlarına şahitlik etmekten mutluluk duyarız. Kına gecenizi istediğiniz şekilde planlıyor ve keyifli bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Kına organizasyonu dışında bizim ev sahipliğimizde düğün, nişan, doğum günü, kurumsal etkinlik ve eğlencelerinizi de gerçekleştirebilirsiniz.

Otelimizin restoran bölümünü kına geceniz için size tahsis ediyoruz. Restoranımız etrafı camla kaplı, asma katı bulunan yüksek tavanlı, geniş bir alandan oluşuyor. Planlamalarımızı isteğiniz doğrultusunda gerçekleştiriyoruz. Öncelikle davetli sayınızı öğreniyor ve herkesin rahat bir şekilde eğlenebilmesi için dikdörtgen uzun masalarımızın yerleşim planını oluşturuyoruz.

Renkli bir davet alanında bulacaksınız kendinizi. Konsept bir organizasyon geçirmek istiyorsanız anlaşmalı olduğumuz ya da sizin anlaşacağınız organizasyon firmalarından kına tahtı, dekor, aksesuar temin ederek restoranımızı süslüyoruz.

Otelimiz şehir merkezinde bulunduğundan dolayı siz ve davetlilerinize ulaşım kolaylığı sağlıyoruz. Konum itibariyle Antakya şehir merkezine 7 km Otogara 10 km Hatay Havaalanına 30 km uzaklıktadır otelimiz. Bu yüzden yıl içerisinde Antalya’nın mistik ruhunu görmek ve gezmek isteyen yurt içi ve yurt dışından gelenlerin tercih ettiği adreslerden biriyiz.

Sadece kına gecesi organizasyonları değil düğün, nişan, sünnet, kurumsal etkinlik ve eğlenceler, toplantılara da ev sahipliği yapıyor, kaliteli hizmet alabileceğiniz bir davetle sizi buluşturuyoruz. Siz de özel günlerinizi bizim ev sahipliğimizde kutlamak istiyorsanız, Zeyn Hotel Antakya telefon bilgisi için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle kolaylıkla iletişime geçebileceksiniz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.