Yeni Cemnur Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

50'den az

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

İskenderun, Hatay

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL
  • Kapasite 50'den az
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Semazen

Önerilen Firmalar

Zeytin Konağı
15

Defne

Zeytin Konağı

Nostalji Teras Cafe
14

İskenderun

Nostalji Teras Cafe

De-Liban Otel
12

Defne

De-Liban Otel

300-400
50-100 TL

Hakkında

İskenderun’da eğlenceli bir kına gecesi organize edebileceğiniz mekân arıyorsanız Yeni Cemnur Düğün Salonu’nda unutulmaz bir gece sizi bekliyor!

Yıllardan beri düğün, kına gecesi, nişan ve söz gibi organizasyonlar düzenlediğimiz mekânımızda mutluluğunuzu sağlamak adına oldukça titiz çalışıyoruz. Gerçekleştireceğiniz davet boyunca misafirlerinizin memnuniyetini sağlamak adına güler yüzlü çalışanlarımız ile yanlarında oluyoruz. İskenderun kına gecesi mekanları arasında bizi itibarlı bir konuma getiren özelliklerimizden biri de havuz başında kına gecesi organize eden az mekânlardan biri olmamız. Bildiğiniz gibi kına geceleri genellikle salonlarda düzenleniyor bu ortamlarda havuz gibi atmosferi farklı bir noktaya çekecek detaylar bulmak imkânsız. Bu sebeple yıllar boyunca unutulmayacak bir gecede misafirlerinizi ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz!

Hatay kına gecesi geleneklerinin tümünün gerçekleşmesi adına mekânımızda gerekli olanaklara sahibiz. Kına geceleri pek çok farklı konseptte hayata geçirilen davetler oluyor. Bu konseptler içinden hangisini tercih ediyorsanız ya da konseptler dahilinde olmayan kendinize özgü bir tema oluşturmak istiyorsanız organizasyon sorumlumuz bu konuda yardımcınız oluyor. Salonumuzun istediğiniz görünüme kavuşması adına gerekli tüm süsleme ve dekorları bir araya getiren organizasyon sorumlumuz istenen ambiyansı yaratma konusunda oldukça başarılı. Yeni Cemnur Düğün Salonu İskenderun Hatay’da kına tahtı ve cibinliğinden tutun diğer pek çok kına gecelerinin vazgeçilmez unsurları eğlenceli gecenizde sizi bekliyor! Ayrıca kına gecenizde yaşanan en güzel anları yıllar sonra da hatırlamak istiyorsanız profesyonel fotoğrafçı ve kameramanlarımız ile hizmet sunma imkânına da sahibiz.

Düğününüz öncesinde doyasıya eğleneceğiniz kına gecenizi organize etmek için Yeni Cemnur Düğün Salonu’nu tercih ediyorsanız sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. Keyifli bir gecede misafirleriniz ile eğlenirken yüzünüzdeki gülümsemede pay sahibi olmak için sabırsızlanıyoruz!

İletişim

Tamer Bey

Yıldırım Bey

  • Adres: İskenderun/Hatay

Yeni Cemnur Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!