Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Hatay

Yeni Cemnur Düğün Salonu

 • Kapasite
  50 - 50 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Yeni Cemnur Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Yeni Cemnur Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 50
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 50

Yeni Cemnur Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Yeni Cemnur Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Yeni Cemnur Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Yeni Cemnur Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Yeni Cemnur Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Yeni Cemnur Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Yeni Cemnur Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 50'den az kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına mumu

Yeni Cemnur Düğün Salonu Hakkında

İskenderun’da eğlenceli bir kına gecesi organize edebileceğiniz mekân arıyorsanız Yeni Cemnur Düğün Salonu’nda unutulmaz bir gece sizi bekliyor!

Yıllardan beri düğün, kına gecesi, nişan ve söz gibi organizasyonlar düzenlediğimiz mekânımızda mutluluğunuzu sağlamak adına oldukça titiz çalışıyoruz. Gerçekleştireceğiniz davet boyunca misafirlerinizin memnuniyetini sağlamak adına güler yüzlü çalışanlarımız ile yanlarında oluyoruz. İskenderun kına gecesi mekanları arasında bizi itibarlı bir konuma getiren özelliklerimizden biri de havuz başında kına gecesi organize eden az mekânlardan biri olmamız. Bildiğiniz gibi kına geceleri genellikle salonlarda düzenleniyor bu ortamlarda havuz gibi atmosferi farklı bir noktaya çekecek detaylar bulmak imkânsız. Bu sebeple yıllar boyunca unutulmayacak bir gecede misafirlerinizi ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz!

Hatay kına gecesi geleneklerinin tümünün gerçekleşmesi adına mekânımızda gerekli olanaklara sahibiz. Kına geceleri pek çok farklı konseptte hayata geçirilen davetler oluyor. Bu konseptler içinden hangisini tercih ediyorsanız ya da konseptler dahilinde olmayan kendinize özgü bir tema oluşturmak istiyorsanız organizasyon sorumlumuz bu konuda yardımcınız oluyor. Salonumuzun istediğiniz görünüme kavuşması adına gerekli tüm süsleme ve dekorları bir araya getiren organizasyon sorumlumuz istenen ambiyansı yaratma konusunda oldukça başarılı. Yeni Cemnur Düğün Salonu İskenderun Hatay’da kına tahtı ve cibinliğinden tutun diğer pek çok kına gecelerinin vazgeçilmez unsurları eğlenceli gecenizde sizi bekliyor! Ayrıca kına gecenizde yaşanan en güzel anları yıllar sonra da hatırlamak istiyorsanız profesyonel fotoğrafçı ve kameramanlarımız ile hizmet sunma imkânına da sahibiz.

Düğününüz öncesinde doyasıya eğleneceğiniz kına gecenizi organize etmek için Yeni Cemnur Düğün Salonu’nu tercih ediyorsanız sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. Keyifli bir gecede misafirleriniz ile eğlenirken yüzünüzdeki gülümsemede pay sahibi olmak için sabırsızlanıyoruz!

Ekiple Tanışın

 • İşletme Sahibi

 • Firma Ortağı

İletişim

 • Adres::

  İskenderun/Hatay

 • Haritadaki Konumu

  Yeni Cemnur Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.