Yeni Bahar Kır Bahçesi ve Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Yeni Bahar Kır Bahçesi ve Düğün Salonu - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Yeni Bahar Kır Bahçesi ve Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Yeni Bahar Kır Bahçesi ve Düğün Salonu Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Yeni Bahar Kır Bahçesi ve Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

{Yeni Bahar Kır Bahçesi ve Düğün Salonu} kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Yeni Bahar Kır Bahçesi ve Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Yeni Bahar Kır Bahçesi ve Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


{Yeni Bahar Kır Bahçesi ve Düğün Salonu} kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Yeni Bahar Kır Bahçesi ve Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Yeni Bahar Kır Bahçesi ve Düğün Salonu Hakkında

Geleneksel kına gecesi organizasyonları düzenlemek için Yeni Bahar Düğün Salonu ve Kır Bahçesi’ni seçmeye ne dersiniz?

Özel günleriniz için iki farklı alan sunuyoruz. Düğün salonumuzda kötü hava koşullarından etkilenmeden eğlenmenizi sağlarken kır bahçemizde ise yaz gelinlerinin bir numaralı tercihi. Eğer siz de Hatay’da kına gecesi düzenlemek isterseniz profesyonel ekibimizle beraber hazırız. Sunduğumuz hizmetleri yüz yüze konuşabilir, gecenin planlamasını yapabiliriz.

Aile ve dostlarla eğlenebilmeniz için birçok ritüelden hazırlıyoruz. Dilerseniz bir dans ekibiyle de anlaşarak büyük pistimizin tadını çıkarabilirsiniz. Tabi ki kına gecelerinin vazgeçilmezi kına yakma merasimi sırasında da duygusal anlar yaşıyoruz. Gerekli tüm malzemeleri temin ettikten sonra kına köşesinde seremoniyi gerçekleştiriyoruz. Üstelik sahnede performanslarıyla sizi etkileyen müzisyenler en güzel kına gecesi şarkılarını seslendiriyorlar. Bu anı ölümsüzleştirmek için bekleyen fotoğraf ve video ekibi sayesinde de bu tatlı günü tekrar izleme şansı yakalıyorsunuz. Hiçbir anını kaçırmadan, anıları yâd etmek çok güzel olurdu değil mi?

Birçok fırsat ve hizmetin yanı sıra uygun fiyat politikamızla da gelin adayları Hatay kına salonları arasından mekânımızı tercih ediyorlar. Kına gecesi paketleri oluşturuyor, her bütçeye uygun özel paketler de tasarlayabiliyoruz. Arzu ettiğiniz tüm detayların yer aldığı kına gecesi için büyük bir ekip çalışıyor. Hizmet elemanları, mutfak ekibi, karşılama personeli misafirlerin ve sizin rahat etmesi için tüm gece boyunca hummalı bir çalışma yürütüyor. Organizasyon büyüklüğüne göre de ekibimiz büyüyebiliyor. Unutulmaz bir gece için davetli sayısını bizimle paylaşmanız yeterli.

Tüm sürecin beraber yönetildiği kına salonu ve bahçemizde sizi ağırlamayı çok istiyoruz. Sunduğumuz fırsatları öğrenmek ve hakkımızda bilgi sahibi olmak için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurabilir, unutulmaz bir gecenin kapılarını aralayabilirsiniz. “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamadan da sayfamızdan ayrılmayın.

İletişim

  • Adres:

    Harbiye Mah. Ürgen Cd. Şelale Karşısı, 31080 Defne/Hatay

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Yeni Bahar Kır Bahçesi ve Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.