Rambo'nun Yeri Kır Bahçesi

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Rambo'nun Yeri Kır Bahçesi - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Rambo'nun Yeri Kır Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Rambo'nun Yeri Kır Bahçesi Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Rambo'nun Yeri Kır Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

{Rambo'nun Yeri Kır Bahçesi} kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Rambo'nun Yeri Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


{Rambo'nun Yeri Kır Bahçesi} kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Rambo'nun Yeri Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi

Rambo'nun Yeri Kır Bahçesi Hakkında

Uzun zamandır hayal ettiğiniz gün geldi çattı! Çok az bir zaman sonra evlenecek ve eşinizle yeni bir hayata başlayacaksınız. Şimdi ise düğün öncesi gerçekleştireceğiniz kına organizasyonunuz için mekân arayışındasınız. O zaman doğru yerdesiniz, çünkü ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üreten ekibimizle Rambo'nun Yeri Kır Bahçesi Antakya olarak yanınıza olmak çok istiyoruz.

Deneyimli personelimizle size profesyonel bir hizmet vermek için aralıksız çalışıyoruz. Kına gecenizi planlarken her aşamada sizin fikrinizi alıyor, masa ve sandalyelerimize istediğiniz renk ve şekilde süslemeler yapıyoruz. Kına geceleriniz için genelde kırmızı rengi kullanıyoruz. Misafirlerinizin ve sizin giriş yolunuzu da özenle hazırlıyoruz.

Kır bahçemiz geniş ve ferah yapısıyla faaliyet gösteriyor. Doğa manzaralı, çim zeminli alanımız şehrin stresinden uzaklaşıp derin bir nefes almanıza olanak sağlıyor. Ayrıca ‘’yer olacak mı?’’ stresine girmeden bütün sevdiklerinizi kına gecenize davet edebilirsiniz.

Yemekli ya da yemeksiz seçeneklerimizle karşınıza çıkıyoruz. Yemekli düşünüyorsanız başlangıcınızdan tatlınıza kadar ustalarımız harika lezzetler hazırlıyor. İkramlı düşünüyorsanız da kına davetine özel atıştırmalıklar hazırlıyoruz. Tüm bunlarla birlikte muhteşem bir doğanın içerisinde yörenize uygun müziklerin çaldığı eğlenceli bir davet geçiriyorsunuz.

Kına gecenize için küçük bir öneride bulunalım; özel olarak anlaştığımız organizasyon firması aracılığıyla Osmanlı esintileri taşıyan kaftan, kaftanınıza uyum sağlayacak taçlar ve kına eldivenleri gibi aksesuarlar kiralayabilirsiniz. Böylelikle hem kına gecenizi son trendlere uydurmuş olacak hem de çekileceğiniz fotoğraflarla geleceğe güzel anılar bırakmış olacaksınız.

Kendinizi özel hissedeceğiniz olanaklarımız bunlarla sınırlı değil. Hatay Antakya kına geceleri hakkında daha fazla bilgi almak ve Rambo'nun Yeri Kır Bahçesi fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız hemen sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al!’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Heyecanla sizleri bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

  • İşyeri Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.