Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Hatay

Prenses Düğün Salonu

  • Kapasite
    100 - 450 Kişi

  • Min. Fiyat
    250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Prenses Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Prenses Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Prenses Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Prenses Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Prenses Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Prenses Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Prenses Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Prenses Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Hint kınası

Prenses Düğün Salonu Hakkında

Yıllar geçse de unutulmayacak, dilden dile dolaşacak bir kına gecesine hazır olun! Hatay mevkiinde özel bir gece düzenlemek istiyorsanız Prenses Düğün Salonu Antakya’yı tercih edebilir, uzun yıllardır bu sektörde faaliyet gösteren ekibimizin bilgi ve tecrübesinden yararlanabilirsiniz. Düğün kadar stresli olan kına organizasyonlarını kolaylaştıran ekibimiz tüm süreçle ilgileniyor, istekleri öğreniyoruz.

Salonumuz oldukça şık ve ferah. Ses ve sahne sistemlerinden havalandırma sistemlerine kadar gerekli teknolojik ekipmanlara sahibiz. Her mevsim hizmet verebilen kına salonumuzda mevsimi hiç dert etmeyin. Kapalı bir alana sahip olduğumuz için kötü hava koşullarından da etkilenmiyoruz. Ekip arkadaşlarımızla beraber müsaitliğe göre istediğiniz her zaman kapılarımızı açabiliyoruz. Bizimle kına öncesinde iletişime geçerseniz istediğiniz tarihte sizinle buluşmamız daha kolay olur.

İlk olarak dekorasyonu dizayn ediyoruz. Konsepti beraber beliyoruz. Hint, prenses, Osmanlı ya da Roman konseptlerine uygun şekilde tekrar düzenliyoruz. Eğer dışarıdan yardım almak istiyorsanız profesyonel bir organizasyon firmasından yardım alabilirsiniz. Özel olarak hazırlanan kına tahtı mekânın en güzel yerine konumlanıyor, özel detaylarla süslüyoruz.

Davetliler için konsepte uygun davet masaları oluşturuyoruz. Yuvarlak masa ve sandalyeleri salona konumlandırıyor, istediğiniz renkte düzenlemeler yapıyoruz. Zarif, şık ve bir o kadar da dikkat çekici bir kına salonu arıyorsanız Prenses Düğün Salonu Hatay’ı tercih edebilirsiniz.

Fotoğraf, video, yemek ve daha birçok hizmeti size sağlıyoruz. Mutfağımızda hazırlanan birçok lezzetle de akıllarda tat bırakıyoruz. Avantajlı paketlerimiz yemekli ve yemeksiz kına olarak ikiye ayrılıyor. Tabii ki istediğiniz içeriye göre de değişen paketlerimizden size en uygun olanı tercih edebilir, hayallerinizdeki kına gecesine ulaşabilirsiniz.

Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve sevdiklerinizle keyifli zaman geçirmek için bize ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın


İletişim

  • Adres::

    Hatay

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.