Platin Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Platin Düğün Salonu
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Platin Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Platin Düğün Salonu Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Platin Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Platin Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Platin Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Platin Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Platin Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Platin Düğün Salonu Hakkında

Her gelin adayı bugünü hayal eder ve düşlediği geceyi gerçekleştirebilecek bir kına mekânı arar. Eğer siz de Hatay’da arayış içindeyseniz Platin Düğün Salonu Kırıkhan’ı tercih edebilir, gününüzü emanet edebilirsiniz.

Gelin adaylarımızla buluşuyor, isteklerini öğreniyoruz. Hayallerindeki organizasyonu düzenlemek için çözüm ortaklarımızla birlikte çalışıyoruz. Fikir birliği sağladıktan sonra konsepte göre mekânımızı düzenliyoruz. Hint, prenses, Roman, Osmanlı olmak üzere birçok kına teması bulunuyor. İstediğiniz konsepti ister bizimle gerçekleştirebilir isterseniz de dışarıdan organizasyon firmasıyla anlaşarak destek alabilirsiniz.

Davetli sayınıza göre masaları sıralıyor, her detayı en ince ayrıntısına kadar düşünüyoruz. Davetli masa süslemeleri için eğer sade bir şıklık arayışındaysanız beyaz rengi tercih ediyoruz. Renkli tüller ve runnerlar kullanarak konseptinize uygun düzenlemeler de yapabiliyoruz. Kına tahtı ve nedime köşesi davetli masalarının tam karşısına konumlanıyor. Böylece misafirler rahatça seremoniyi izleyebiliyorlar.

Kına köşesinde kına sepeti ve masası yer alıyor. Kına yakma ritüeli için gerekli olan tüm malzemeleri temin ediyoruz. Üstelik gelin ve damat örtüsünü de unutmuyoruz. Bu anları ölümsüzleştiren fotoğrafçılarımız en güzel hatırlara sahip olmanızı sağlıyor. Davetinizin başlangıcından bitişine kadar tüm süreci kayıt altına alıyoruz.

Dilerseniz yemekli olarak da hizmet veriyor, kına gecenizi ziyafete dönüştürüyoruz. İstediğiniz lezzetleri bir araya getirerek yemek listesi oluşturuyoruz. Menülerimizde damak zevkinize uygun yemekleri belirleyebilir, ikram menüsü de tasarlayabilirsiniz.

Her gelin adayı, unutulmaz bir kına gecesine sahip olmak istiyor. Profesyonel ekip, eksiksiz hizmet ve tecrübemizle böyle bir gece sunacağımıza eminiz. Bizimle iletişim kurmak ve hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan Platin Düğün Salonu Kırıkhan/Hatay iletişim formunu doldurabilirsiniz. İçten ekip arkadaşlarımız “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamanız için sizi bekliyor, mükemmel bir kına gecesi organizasyonu için hazırız!

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Yeni Mahallesi, Kanal Sk., 31440 Kırıkhan/Hatay

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Platin Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.