Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Hatay

Pınaraltı Kır Bahçesi

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Pınaraltı Kır Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Pınaraltı Kır Bahçesi Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Pınaraltı Kır Bahçesi Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Pınaraltı Kır Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

Pınaraltı Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Pınaraltı Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Pınaraltı Kır Bahçesi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Pınaraltı Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Hint kınası

Pınaraltı Kır Bahçesi Hakkında

Hatay’da kına gecesi düzenlemek istiyorsanız Pınaraltı Kır Bahçesi doğru seçim olacak!

Sıcak ve samimi bir ortamda davetinizi düzenlemek isteyenler için biçilmiş kaftan olduğumuzu da söylemeden geçmeyelim. Düğün öncesinde aile ve arkadaşlarla doyasıya eğlenmek isterseniz Samandağ’daki adresiniz biziz.

Açık ve kapalı olmak üzere iki alanımız bulunuyor, böylece hem yaz hem de kış gelinlerinin düşlediği geceyi düzenleyebiliyoruz. Masalsı bir kına gecesi düzenlemek için isteklerinize önem veriyoruz. Bu yüzden tüm süreci en iyi şekilde değerlendirmek adına düğün öncesinde bir araya geliyoruz. Eğlenceli dolu anlar yaratmak için hummalı bir çalışma yürütüyoruz. Masa ve sandalye düzenleri için birkaç alternatif sunuyor, davetlileri rahat ettirmeyi amaçlıyoruz. Arzu ettiğiniz renk ve konsept bizde mevcut değilse dışarıdan organizasyon firmasıyla da anlaşabilirsiniz. Dilerseniz biz de iş ortaklarımız aracılığıyla temin edebiliriz. Kına gecenizi için kına tahtı getirebilir, mekânımızda istediğiniz yere koyabiliriz. En sevdiğiniz renklere sahip cibinlik ve nedime minderleriyle şık ve hoş bir görünüm elde edebiliriz.

Ağaçların çevrelediği bahçemizde ya da mimarisiyle göz dolduran kapalı alanımızda kına gecesi düzenleyecekseniz; müzik hizmeti de sağladığımızı belirtmek isteriz. Profesyonel müzisyenlerle çalışıyoruz. Sevdikleriniz de dilediğinizce dans etmeniz için oyun havalarına repertuarda yer veriyoruz.

Nedimeleri de unutmuyoruz. Kına yakma meresimi ve sonrasında kullanacakları aksesuarlar için bir kına masası oluşturuyoruz. Çözüm ortaklarımız aracılığıyla nedime bilekliği, tacı, tef, tül, mendil ve daha birçok aksesuarı masaya yerleştiriyoruz.

Eğer kına gecemi yemekli olarak düzenlemek istiyorum derseniz zengin yemek seçenekleriyle menümüzü inceleyebilirsiniz. Hünerli aşçıların ellerinde hijyen ve gıda koşulları dikkate alarak hazırlanan lezzetler servis elemanları aracılığıyla masalara ulaşıyor.

Yemyeşil bir bahçe, bol oksijen, huzur ve kusursuz hizmet anlayışı vaat eden kır bahçemizde davetlileri ağırlamayı çok isteriz. Biliyoruz ki Hatay kına mekânları arasında sağladığımız hizmetlerle konukların beğenisini kazanacağız. Bizimle çalışmak ya da hakkımızda bilgi almak için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim butonunu kullanabilir, “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak unutulmaz anlara sahip olabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Döver Mahallesi, 31160 Defne/Hatay

 • Haritadaki Konumu

  Pınaraltı Kır Bahçesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.