Park Royal

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Park Royal - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Park Royal Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Park Royal Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Park Royal Sıkça Sorulan Sorular

Park Royal kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Park Royal kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Park Royal kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Park Royal kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Park Royal kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Park Royal Hakkında

Muhteşem ve eğlenceli bir kına ve bekârlığa veda organizasyonu geçirmeye hazırlanın! Kırıkhan Park Royal Düğün Salonu olarak kültürümüzün en güzel yansıması olan kına gecenizi yıllar geçse de unutamayacağınız bir geceye dönüştürüyoruz. Yenilikçi ve üretken bir düşünce yapısına sahibiz bu yüzden değişen kına ve bekârlığa veda partileri trendine uygun şekilde organizasyonumuzu şekillendiriyoruz.

Kına gecesini organize ederken isteklerinizi can kulağıyla dinliyor ve planlama sürecinde size tavsiyelerde bulunuyoruz. Nasıl bir kına organizasyonu gerçekleştirmek istiyorsunuz? Son dönemlerde konsept bir şekilde kutlanmaya başlanan bu özel günde Osmanlı, Hint ve modern tarzda davet alanımızı hazırlıyor ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz.

Masa ve sandalyelerde renk alternatifleri sunuyor, kına gecelerinde ağırlıklı olarak fuşya, kırmızı ve pembe renk tonlarını beğeninize sunuyoruz. Abartıdan uzak sade bir davet alanı hayal ediyorsanız, beyaz ve pudra pembesi rengini tercih edebilirsiniz Kına gecelerinin vazgeçilmez dekoru kına tahtı hizmetimiz de bulunuyor. Tahtı kır bahçemizin en güzel köşesine yerleştiriyor, etrafını minderler üstünü de cibinikle süslüyoruz.

Yuvarlak 8’er kişilik masa ve sandalyeleri her davetlinin oyun pistini görebileceği şekilde geniş aralıklarla konumlandırıyoruz. Oyun pistimiz geniş olduğundan dolayı kalabalık olsanız dahi rahatça eğlenebileceksiniz. Geniş repertuvara sahip sanatçı ve müzisyenlerle anlaşıyor, oynamaya doymayacağınız bir kutlamayla sizi buluşturuyoruz.

Paket içeriğinde bulunan ikramlarımızı hijyenik mutfağımızda hazırlayarak güler yüzümüzle servis ediyoruz. Yemekli düğün yapmak isterseniz Hatay’ın eşsiz lezzetlerinin bulunduğu her damak zevkine uygun yemeklerle menünüzü oluşturuyoruz.

Hatay Kırıkhan Park Royal olarak çiftler tarafından tercih edilen Hatay kına mekânlarından biriyiz. Siz de en değerli günlerinizi kır bahçesinde muhteşem bir organizasyonla taçlandırmak istiyorsanız sayfa üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yapmanız gerekenler neler mi? sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle kolaylıkla iletişime geçebileceksiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    R.T.E. Bulvarı Karadurmuşlu kavşağı KIRIKHAN / HATAY

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Park Royal Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.