Palmira Tesisleri & Aqua Park

E-posta Gönder

Palmira Tesisleri & Aqua Park Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  100 TL'den Az

Palmira Tesisleri & Aqua Park Kapasite

 • Kapasite

  300-400

Palmira Tesisleri & Aqua Park Genel Özellikler

Palmira Tesisleri & Aqua Park Sıkça Sorulan Sorular

 • Palmira Tesisleri & Aqua Park kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Palmira Tesisleri & Aqua Park kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Palmira Tesisleri & Aqua Park kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • Palmira Tesisleri & Aqua Park kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Palmira Tesisleri & Aqua Park kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.

Palmira Tesisleri & Aqua Park Hakkında

En mutlu gününüz olan düğün gününüz dahi belirlendi. Her şey hazır ve siz sevdiklerinizle kesintisiz bir eğlence için kına gecesi düzenlemek istiyorsunuz. O halde çok doğru yerdesiniz çünkü geniş alanımız, güler yüzlü ekibimiz ve kaliteli hizmetimiz ile bugününüzü unutulmaz kılmak için yanınızdayız. Nasıl mı? Anlatalım.

Kına gecelerinizi oldukça geniş bir açık alanda veya aynı şekilde oldukça büyük olan kapalı alanımızda gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu iki alanımızı da gelecek kişi sayısına göre ya da mevsim koşullarına göre tercih edebilirsiniz. Tabii ki sizinle önceden iletişime geçiyoruz ve gelecek kişi sayısına, fiyatlandırmasına ve sunduğumuz imkânlara göre bir planlama yapıyoruz. Havuz başında eğlenceli bir kına gecesi organizasyonu mu? Kalabalık organizasyonların aranılan mekânı, şık ve nezih bir kapalı alanda kına gecesi mi? Hangi konsepti tercih edeceğinizi gelin tesisimizi gördükten sonra karar verin.

Uzun zamandır bu sektörde hizmet vermenin sağladığı deneyimi sizin geceniz için kullanmak istiyoruz. Müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışıyor ve konuklarımızın isteklerini göz önünde bulundurmaya çalışıyoruz. Bunu yaparken buradan mutlu bir şekilde ayrılmanızı istiyor ve amaçlıyoruz. Bugüne kadar birçok organizasyona ev sahipliği yaptığımızı belirtelim. Kusursuz bir organizasyon nasıl gerçekleştirilir iyi biliyoruz.

Bu eğlenceli anlarınıza kolayca adapte olacak ve uyum sağlayacak güler yüzlü bir ekibe sahibiz. Bu ekibimiz sayesinde hiçbir eksikliğinizin olmamasını sağlayacağız.

Hatay’da kolay bir ulaşım imkânı sunan Palmira Tesisleri Samandağ’da faaliyet gösteriyor. Özel araçlarınız ile gelmek isteyen konuklarımıza oldukça geniş bir otopark alanı sunuyoruz. Bu otoparkı hiçbir ücret ödemeden kullanabiliyorsunuz.

Kına gecenizi tüm detayları ile eksiksiz gerçekleştirmek ve Palmira Tesisleri fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabiliriz.

Ekiple Tanışın


İletişim

 • Adres:

  HATAY/SAMANDAĞ/ DENİZ- ÇEVLİK SAHİL YOLU ÜZERİ Samandagı, Hatay, Turkey

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Palmira Tesisleri & Aqua Park Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.