Osmanlı Aile Çay Bahçesi

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Osmanlı Aile Çay Bahçesi - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Osmanlı Aile Çay Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Osmanlı Aile Çay Bahçesi Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Osmanlı Aile Çay Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

Osmanlı Aile Çay Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Osmanlı Aile Çay Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Osmanlı Aile Çay Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Osmanlı Aile Çay Bahçesi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Osmanlı Aile Çay Bahçesi kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Hint kınası, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına töreni

Osmanlı Aile Çay Bahçesi Hakkında

Güzel bir bahçede yeşillikler içinde bir ortamda kına gecesi organize etmek istiyorsanız Osmanlı Aile Çay Bahçesi’ne davetlisiniz!

Hatay’ın en beğenilen mekânlarından birinde unutulmaz bir gece yaşamak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Uzun yıllardır kaliteli hizmet standartlarımız ile misafirlerimizi ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Şimdi de uzun zamandır hizmet etmenin getirdiği tecrübe ile düğün, kına gecesi, nişan ve söz gibi organizasyonlar düzenliyoruz. Güler yüzlü ve sıcakkanlı çalışanlarımız gecenizi en güzel şekilde hazırlayarak her şeyin planlandığı gittiğinden emin olmak adına oldukça titiz çalışıyoruz. Osmanlı Aile Çay Bahçesi Antakya’nın kolay ulaşılabilen konumu sayesinde davetinize katılacak konuklarınız mekânımıza oldukça kolay ulaşım sağlayabilirler.

Kına gecenizi düzenlemeden önce organizasyon sorumlumuz ile iletişime geçerek davetinizde nasıl bir ortam oluşturmak istediğinize göre bize bilgi verebilirsiniz. İstek ve düşüncelerinize oldukça önem veriyoruz. Çünkü bu tarz etkinliklerin size ne anlam ifade ettiğini biliyoruz. Hayal ettiğiniz ortamı yaratmak adına gerekli süsleme ve dekorları mekânımızda bir araya getiriyoruz. Kına gecenizde misafirlerinize yemek sunmak isterseniz davet yemek listenize karar vermek adına menü tadımlarına katılabilirsiniz. Bu tadımlarda Hatay’ın en lezzetli yemekleri arasından damak zevkinize en uygun olanları tercih edebilirsiniz. Osmanlı Aile Çay Bahçesi Hatay’da kına gecelerinin vazgeçilmezleri kına tahtı ve cibinliği, kına tepsisi, kına süslemeleri ve kına mumu gibi pek çok detayı bir arada bulabilirsiniz. Ayrıca kına gecenizi yıllar sonra da hatırlamanız adına profesyonel fotoğrafçılarımız ile fotoğraf hizmeti de sunabiliriz. Böylece en güzel anlarınızı ölümsüzleştirme fırsatına sahip olabilirsiniz.

Hayatınızın en önemli anlarından bazılarına sahne olacak gecenizi Osmanlı Aile Çay Bahçesi’nde gerçekleştirmeye karar verdiyseniz sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuyla bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • İşletme Müdürü

İletişim

  • Adres:

    Osmaniye Sok. Antakya/Hatay

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Osmanlı Aile Çay Bahçesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.