Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Hatay

Nevizade Cafe & Bar

 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Nevizade Cafe & Bar Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Nevizade Cafe & Bar Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Nevizade Cafe & Bar Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Nevizade Cafe & Bar Sıkça Sorulan Sorular

Nevizade Cafe & Bar kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Nevizade Cafe & Bar kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Nevizade Cafe & Bar kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Nevizade Cafe & Bar kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Nevizade Cafe & Bar kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Nevizade Cafe & Bar Hakkında

Düğün sürecinizin en eğlenceli organizasyonuna geldi şimdi sıra “bekârlığa veda partisine”. Arkadaşlarınızla çılgınlar gibi eğlenip yorulsanız bile oturmak istemeyeceğiniz, hazırlık aşamasında yaşadığınız stresi üstünüzden atabileceğiniz keyifli bir eğlence içi sizi Nevizade Cafe Bar İskenderun’ a davet ediyoruz. Profesyonel ekibimiz ve kaliteli hizmet anlayışımızla en özel günlerinizi renklendiriyor, isteklerinize harfiyen uyarak siz ve konuklarınızla yakından ilgileniyoruz.

Kına ve bekârlığa veda partilerinden farklı olarak; evlilik yolunda ilk adımınız olan nişan kutlamanızı, nikâh töreni sonrası arkadaşlarla eğlencenizi, doğum günü, kurumsal etkinlik ve eğlencelerinizi bizim ev sahipliğimizde kutlayarak eğlenceli saatler geçirebileceksiniz.

İşletmemiz İskenderun merkezde barlar sokağında yer alıyor. Şehir merkezinde bulunduğundan dolayı özel araç ve toplu taşımayla kolaylıkla ulaşabileceksiniz. Açık ve kapalı olmak üzere iki ana bölümümüz bulunuyor. Parti öncesi açık alanımızda hoş sohbetler ederek eşsiz lezzetteki kokteyllerimizden deneyebilir, canlı müzik başladığında kapalı alanımıza geçebilirsiniz. Bazı günler açık alanda da canlı müzik programı yapabiliyoruz. Kapasitemiz oldukça geniş olduğundan dolayı kalabalık bir organizasyon gerçekleştirmek istiyorsanız rahat bir şekilde
eğlenebileceksiniz.

Müzik gruplarının sahne aldığı işletmemizde, bazı günler hafif müzik severler için gitar dinletisi programı düzenliyoruz. Parti ve özel gün kutlamalarında ise belli saate kadar canlı müzik ardından da dj performans eşliğinde eğlencenizi ikiye katlıyoruz. Ses, ışık sisteminde ve sahne kurulumunda kaliteli ekipmanlar kullanıyor, eğlenceniz süresince dinamik ve kulağa hoş gelen müzikler eşliğinde kutlama yapmanızı sağlıyoruz.

Nevizade Cafe İskenderun olarak profesyonel barmenler tarafından her damak zevkine hitam eden eşsiz lezzetteki alkollü ve alkolsüz kokteyl çeşitlerimizle de fark yaratıyoruz. Siz de her anlamda eğlenceyi tadabileceğiniz bir adreste özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle kolaylıkla iletişime geçebileceksiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Barlar Sokağı İskenderun Hatay

 • Haritadaki Konumu

  Nevizade Cafe & Bar Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.