Nevizade Cafe & Bar

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

100-200

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

İskenderun, Hatay

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 100-200
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği

Önerilen Firmalar

Zeytin Konağı
15

Defne

Zeytin Konağı

Nostalji Teras Cafe
14

İskenderun

Nostalji Teras Cafe

De-Liban Otel
12

Defne

De-Liban Otel

300-400
50-100 TL

Hakkında

Düğün sürecinizin en eğlenceli organizasyonuna geldi şimdi sıra “bekârlığa veda partisine”. Arkadaşlarınızla çılgınlar gibi eğlenip yorulsanız bile oturmak istemeyeceğiniz, hazırlık aşamasında yaşadığınız stresi üstünüzden atabileceğiniz keyifli bir eğlence içi sizi Nevizade Cafe Bar İskenderun’ a davet ediyoruz. Profesyonel ekibimiz ve kaliteli hizmet anlayışımızla en özel günlerinizi renklendiriyor, isteklerinize harfiyen uyarak siz ve konuklarınızla yakından ilgileniyoruz.

Kına ve bekârlığa veda partilerinden farklı olarak; evlilik yolunda ilk adımınız olan nişan kutlamanızı, nikâh töreni sonrası arkadaşlarla eğlencenizi, doğum günü, kurumsal etkinlik ve eğlencelerinizi bizim ev sahipliğimizde kutlayarak eğlenceli saatler geçirebileceksiniz.

İşletmemiz İskenderun merkezde barlar sokağında yer alıyor. Şehir merkezinde bulunduğundan dolayı özel araç ve toplu taşımayla kolaylıkla ulaşabileceksiniz. Açık ve kapalı olmak üzere iki ana bölümümüz bulunuyor. Parti öncesi açık alanımızda hoş sohbetler ederek eşsiz lezzetteki kokteyllerimizden deneyebilir, canlı müzik başladığında kapalı alanımıza geçebilirsiniz. Bazı günler açık alanda da canlı müzik programı yapabiliyoruz. Kapasitemiz oldukça geniş olduğundan dolayı kalabalık bir organizasyon gerçekleştirmek istiyorsanız rahat bir şekilde
eğlenebileceksiniz.

Müzik gruplarının sahne aldığı işletmemizde, bazı günler hafif müzik severler için gitar dinletisi programı düzenliyoruz. Parti ve özel gün kutlamalarında ise belli saate kadar canlı müzik ardından da dj performans eşliğinde eğlencenizi ikiye katlıyoruz. Ses, ışık sisteminde ve sahne kurulumunda kaliteli ekipmanlar kullanıyor, eğlenceniz süresince dinamik ve kulağa hoş gelen müzikler eşliğinde kutlama yapmanızı sağlıyoruz.

Nevizade Cafe İskenderun olarak profesyonel barmenler tarafından her damak zevkine hitam eden eşsiz lezzetteki alkollü ve alkolsüz kokteyl çeşitlerimizle de fark yaratıyoruz. Siz de her anlamda eğlenceyi tadabileceğiniz bir adreste özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle kolaylıkla iletişime geçebileceksiniz.

İletişim

Şeyhmus Demir

  • Adres: Barlar Sokağı İskenderun Hatay

Nevizade Cafe & Bar Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!