Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Hatay

Nehir Düğün Salonu

Nehir Düğün Salonu
 • Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Nehir Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Nehir Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Nehir Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Nehir Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Nehir Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Nehir Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Nehir Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Nehir Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Nehir Düğün Salonu Hakkında

Keyifli bir gecede eğlenceli bir kına gecesi hayal eden gelin adaylarının tercihi ekibimiz oluyor! Profesyonel ekibimiz de uzun yıllardır Nehir Düğün Salonu’nda hizmet veriyor.

Antakya’da söz, nişan, kına gecesi ve düğün organizasyonları düzenlediğimiz salonumuzda kına eğlenceleri bir başka oluyor. Çünkü kına geceleri geleneksel ritüellerdir. Kına merasimi ve geleneksel ritüellerini kapsayan kına geceniz, Nehir Düğün Salonu ayrıcalıklarıyla uzun yıllar konuşulacak!

Önemli birkaç detayla sunduğumuz hizmetlerden bahsetmek isteriz. Hazırlıklar için isteklerinizi dinliyor ve planlamalarımızı yapıyoruz. Bu sayede organizasyon sorumlumuz ve organizasyon firmalarından destek alarak hazırlıklara başlıyoruz.

Davetli sayınıza göre masa düzeni oluşturuyor, konuklarınızın rahatça hareket edebilmeleri için geniş bir alan sağlıyoruz. Salonumuzda yerden tasarruf etmek için dikdörtgen masalar kullanıyoruz. Beyaz masa ve sandalye örtüleri ile temiz bir görüntü yaratıyoruz. Sandalyelerinde kullandığımız kırmızı kurdeleler kına konseptinize uyumlu bir atmosfer sağlıyor.

Kına köşesi de dekore etmek isterseniz; organizasyon firmalarımızın desteği ile istediğiniz gibi bir alan tasarlayabilirsiniz. Şıklığınızla uyumlu, kına ritüelleri esnasında kullanılacak malzeme ve aksesuarlarla dolu bir ortam tercih etmenizi tavsiye ederiz. Elbette organizasyon firmanızla yaptığınız anlaşmaya göre kararı siz veriyorsunuz. Salonun tamamı küçük detaylar ve zarif süslemelerle tasarlandığında konuklarınızı ağırlamak için hazırız!

Mutfağımızda da hummalı bir çalışma yürütüyoruz. Karşılama ikramlarıyla başlayan sunumlarımız ve gece boyunca konuklarınıza servis ettiğimiz lezzetler alternatifler sağlıyoruz. Arzu ederseniz Nehir Düğün Salonu Antakya menülerinden de yararlanabilirsiniz.

Keyifli geçireceğiniz bir gece olması için müzisyenlerimiz sahnede yerini alıyor ve dostlarınızla birlikte sizi dans pistine davet ediyoruz. Eğlencenize verilen tek ara kına merasimi…

Siz de Antakya kına gecesi mekanları arasında bir tercih yapacaksanız; bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin deriz! Yapmanız gereken üst kısımda bulunan formu doldurmak ve “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Bostancık Mah. Antakya Yayladağı Yolu Antakya/ Hatay

 • Haritadaki Konumu

  Nehir Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.