Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Hatay

Mızraklı Restaurant

 • Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Mızraklı Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Mızraklı Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Mızraklı Restaurant Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Mızraklı Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Mızraklı Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Mızraklı Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Mızraklı Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Mızraklı Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Mızraklı Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Mızraklı Restaurant Hakkında

Rengarenk bir kına gecesi organizasyonu için hazırız. Hatay’da kına gecenizi gerçekleştirmek için tanık olacağınız en büyük işletmelerden biri olan Mızraklı Restaurant, hem açık hem de kapalı alanıyla karşınızda oluyor. Dilediğiniz gibi dizayn edeceğiniz ve sevdiklerinizle eğlenceli anlar yaşayacağınız salonumuza tüm Hataylıları bekliyoruz.

Kına gecelerinizi düzenleyeceğiniz 2 farklı alan sunmaktayız. İsterseniz yemyeşil bahçemizi isterseniz de geniş ve yüksek tavanlı kapalı alanımızı seçebilirsiniz. Açık alanımız tamamen çim zeminden oluşuyor. Çevresinin rengarenk çiçeklerle ve farklı ağaçlarla çevrelendiği bahçemizde hayal ettiğiniz bir kır düğününü gerçekleştirebilirsiniz. Kapalı alanımız ise kapasite olarak kalabalık organizasyonlar için oldukça ideal. Yüksek tavanı ve geniş zemini ile masalar arasında rahat bir geçiş mesafesi oluyor, pistte aynı anda birçok misafirimiz rahatlıkla dans edebiliyor. Mevsim koşullarına veya konseptinizi daha etkin bir şekilde kullanabileceğinizi düşündüğünüz alanımızı seçtikten sonra sizin için hazırlıklarımıza başlıyoruz.

Kına gecenizi gerçekleştirmek için gerekli olan tüm aksesuar ve süslemeleri gerçekleştirecek profesyonel bir organizasyon firmasından destek almaktayız. Talep ettiğiniz süslemeleri, belirlediğiniz konsepti ve mekânın genel dizaynını dilediğiniz gibi gerçekleştirmek için yanınızda oluyoruz. Bunun için bizimle 3 hafta önceden iletişime geçerseniz hem planladığınız tarihler için işletmemizin uygunluğunu sağlıyor hem de bu taleplerinizi gerçekleştireceğiniz zamana sahip oluyoruz. O gün gelip çattığında, tam da hayalinizdeki ortam ile karşılaşmanın mutluluğunu yaşayacaksınız.

Mızraklı Hatay’ın Antakya ilçesinde faaliyet gösteriyor. Merkezi konumu sayesinde hem özel araçlarınızla hem de birçok toplu taşıma aracıyla rahat bir şekilde gelebiliyorsunuz. Bu sayede çevre il ya da ilçeden gelen misafirlerinizin kolay bir şekilde gelebileceği bir işletme tercihinde bulunmuş olacaksınız. Araçlarıyla gelen misafirlerimiz için geniş bir otopark alanı sunduğumuzu da söyleyebiliriz.

Tüm bu fırsatlarımızdan faydalanmak ve hakkımızda ayrıntılı bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Mızraklı Mahallesi, Kanal Cd. No:21, 31885 Hatay

 • Haritadaki Konumu

  Mızraklı Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.