Miba Hotel

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

İskenderun, Hatay

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi

Önerilen Firmalar

Zeytin Konağı
15

Defne

Zeytin Konağı

Nostalji Teras Cafe
14

İskenderun

Nostalji Teras Cafe

De-Liban Otel
12

Defne

De-Liban Otel

300-400
50-100 TL

Hakkında

Geçmişten bugüne kadar değeri artarak gelen kültürümüzün en güzel yansıması olan kına gecenizi otel konforunda keyifli bir şekilde kutlamaya ne dersiniz?

Miba Otel Payas olarak samimi ve profesyonel ekibimizle birlikte uzun yıllar boyunca Hatay’ın İskenderun ilçesinde faaliyet gösteriyoruz. Konaklama hizmetimiz dışında düğün, nişan, kına ve bekârlığa veda partisi, sünnet gibi özel kutlamalarda, toplantı, kurumsal etkinlik gibi organizasyonlara da ev sahipliği yapıyoruz.

Özel organizasyonlarınız için size 500 kişilik balo salonumuzu tahsis ediyoruz. Salonumuz yüksek tavanlı, gün ışığı aydınlatmaları kullanılarak ışıldatılan geniş bir alandan oluşuyor. Rahatça dans edebilin diye oyun pistine geniş bir alan ayırdığımızı da belirtmek istiyoruz. Gerçekleştireceğiniz organizasyonda davetli sayınıza uygun olarak masa ve sandalyelerin yerleşim planını oluşturuyoruz. Konsept bir kına gecesi organizasyonu gerçekleştirmek istiyorsanız organizasyon firmalarından kına tahtı, kına süslemesi, aksesuar ve dekorları anlaşmalı olduğumuz organizasyon firmalarından temin ediyor, salonumuzu isteklerinize harfiyen uyarak süslüyoruz.

Otelimizde sağladığımız diğer hizmetler neler mi?

Hatay’ın eşsiz doğa harikalarını görmek ve iş seyahatine gelen misafirlerimizin tercih ettiği adreslerden biriyiz. Şehir merkezine, kültürel mekânlara ve havalimanına yakın konumda bulunduğundan dolayı misafirlerimize ulaşım kolaylığı sağlıyoruz. Modern ve şık dizaynı ile dikkat çeken 54 standart, 3 süit odalarımızda konaklama hizmeti veriyoruz. Türk ve dünya lezzetlerinin örneklerinin bulunduğu A’la carte restoran, snack bar, 120 kişilik restoranımız gün içinde sabah, öğle ve akşam kullanıma açıktır. Ayrıca özel araçla ulaşım sağlamak isteyen misafirlerimiz için güvenlik kamerası ile izlenen 100 araçlık otoparkımız da bulunuyor.

İskenderun Miba Hotel iletişim bilgisine sayfa üzerinden ulaşarak hizmetlerimiz hakkında kapsamlı bilgiye sahip olabileceksiniz. Yapmanız gerekenler; sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle kolaylıkla iletişime geçebileceksiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Karşı Mah. Şehit Adem Yavuz Cad. No:12 Hatay Payas

Miba Hotel Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!