Melodi Plaza

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

300-400

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

İskenderun, Hatay

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 300-400
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Zeytin Konağı
15

Defne

Zeytin Konağı

Nostalji Teras Cafe
14

İskenderun

Nostalji Teras Cafe

De-Liban Otel
12

Defne

De-Liban Otel

300-400
50-100 TL

Hakkında

İstediğiniz kına gecesi konseptiyle salonumuzu hazırlıyor, yıllarca hayal ettiğiniz bugünü muhteşem bir organizasyonla taçlandırıyoruz. Melodi Plaza Düğün Salonu İskenderun Hatay olarak uzun yıllar boyunca profesyonel ekibimiz ve kaliteli hizmet anlayışımızla özel organizasyonlara ev sahipliği yapıyoruz.

Kına gecenizi açık ve kapalı olmak üzere iki davet alanımızda kutlayabileceksiniz. Kapalı alanımız yüksek tavalı ve kolonsuz olduğundan dolayı ferah bir ambiyansa sahiptir. Yılın dört mevsimi de istediğiniz organizasyonu konforlu bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz. İskenderun şehir manzarasına hâkim teras katımızda da açık alanın ferah ambiyansında bir kutlama gerçekleştirebilirsiniz.

Masa ve sandalye giydirmelerinde renk alternatiflerini beğeninize sunuyor, masa üstlerine şamdan ve çiçekler yerleştiriyoruz. Kına ve bekârlığa veda partileri için bindallı ve kaftanınızla uyumlu renkte kına tahtı süslemesi yapıyor, genellikle aynı renk tonlarını davetli masa ve sandalye süslemelerinde de kullanıyoruz. Her sene değişen kına trendlerini yakından takip ediyor, farklı süslemelerle çiftlere alternatifler sunuyoruz.

Kına gecenizi Geniş repertuvara sahip olan sanatçı ve profesyonel orkestra eşliğinde eğlenceli bir şekilde kutlayabileceksiniz. Ses sistemi ve sahne kurulumunda son teknoloji ile üretilmiş kaliteli ekipmanlar kullanıyoruz.

Kaliteden ödün vermeyen hizmet elemanlarımızla birlikte eğlencenizin başından sonuna kadar sizinle özel olarak ilgileniyoruz. Organizasyon sorumlusu tahsis ederek sorunsuz bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.

Faaliyette olduğumuz yıldan bugüne çiftin ve ailelerin memnuniyetine önem veriyor organizasyon sonrasından salonumuzdan mutlu bir şekilde ayrılmasını sağlıyoruz. Düğün, kına ve bekârlığa veda partisi, nişan, sünnet düğünleri başta olmak üzere birçok kurumsal etkinlik ve toplantılara da ev sahipliği yapıyoruz.

Siz de hayatınızın en değerli gününü bizim ev sahipliğimizde kutlamak istiyorsanız, Melodi Plaza İskenderun telefon numarası bilgisine sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Peki nasıl mı? Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle kolaylıkla iletişime geçebileceksiniz.

İletişim

Süleyman Bey

  • Adres: Numune Mahallesi, 31230 İskenderun/Hatay

Melodi Plaza Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!