Masal Kır Düğünü

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Masal Kır Düğünü - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Masal Kır Düğünü Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Masal Kır Düğünü Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Masal Kır Düğünü Sıkça Sorulan Sorular

Masal Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Masal Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Masal Kır Düğünü kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Masal Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi

Masal Kır Düğünü Hakkında

Kına konseptinize karar verdiniz mi?

Masal Kır Düğün Salonu Dörtyol’daki mevcut adresimizde istediğiniz konseptlerle gecenizi tasarlıyor ve konuklarınızı en iyi şekilde ağırlıyoruz. Sunduğumuz hizmetler ve profesyonel ekibimizle davetlerinizi benzersiz kılmak için hazırlanıyoruz. Referanslarımız organizasyonlarını tasarladığımız mutlu çiftler oluyor ve sizi de hem ailemizin bir parçası hem de mutlu çiftlerimizden olmaya davet ediyoruz…

Her anınızı özel kılacak ve kır bahçemizde düzenlediğimiz davetlere baharın huzurunu taşıyacağız. Şık bir kına köşesi tasarlayarak hazırlıklarımıza başlıyoruz. Kına tahtı ve cibinliğiyle takım geleneksel bir kına köşesi stilize ediyoruz. Elbette farklı konseptler için de organizasyon firmalarının desteğini alarak yanınızda oluyoruz. Geleneksel kına konseptine benzer olarak saray, Osmanlı gibi konseptleri veya pembe bir gece tercih eden gelinlerimiz için de prenses tarzında bir daveti tasarlıyoruz. Kına merasimleriniz için kır bahçemize yerlerini alacak konuklarınız için masaları da dekore ediyoruz. Beyaz üzerine renkli kumaşlarla dokunuşlar yapıyoruz. Tarzınızı yansıtan aksesuarlarla hazırlıklarımızı tamamlıyoruz. Üstelik kış aylarında da kapalı salonumuzda kına gecesi organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyoruz. Salonumuzda da şık bir platform üzerine kına köşenizi dekore edebiliyor, davetlileriniz için masa düzenini oluşturuyoruz.

Davet menülerinizi de Masal Kır Düğünü mutfağında hazırlıyor, genellikle kına gecelerinizde ikram menüleri konuklarınızın beğenisine sunuyoruz. Yemekli menülerimizi de inceleyebilir, Dörtyol ve Hatay yöresine has lezzetleri konuklarınıza ikram etmeyi tercih edebilirsiniz.

Şüphesiz ki kına gecelerinin vazgeçilmezi eğlencedir! Eğlencenin adresi de tesisimizde birlikte çalıştığımız müzik grubu! Keyifli bir gecede konuklarınızı ve sizi dans pistinden inmek istemeyeceğiniz parçalar ve geniş bir repertuar bekliyor!

Siz de Hatay Dörtyol kına organizasyonu mekânı olarak Masal Kır Düğünü ailesini tercih ediyorsanız, sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanabilir veya form aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Dörttaş Sahili Barıkçı Barınak Yanı Dörtyol/ Hatay

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Masal Kır Düğünü Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.