Karayılan Kültür Sarayı

E-posta Gönder

Karayılan Kültür Sarayı Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 - 200 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  100 TL'den Az

Karayılan Kültür Sarayı Kapasite

 • Kapasite

  300-400

Karayılan Kültür Sarayı Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Karayılan Kültür Sarayı Sıkça Sorulan Sorular

 • Karayılan Kültür Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Karayılan Kültür Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Karayılan Kültür Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


 • Karayılan Kültür Sarayı kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Karayılan Kültür Sarayı kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Hint kınası, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Karayılan Kültür Sarayı Hakkında

Düğününüz öncesinde doyasıya eğlenebileceğiniz kına gecesi organizasyonunuzu Karayılan Kültür Sarayı’nda düzenlemeye davetlisiniz!

Uzun yıllardır mekânımızda düğün, kına gecesi, nişan ve söz gibi pek çok organizasyon düzenledik. Tüm bu davetler sonrasında ağırladığımız konuklarımızın olumlu tepkileri bizi daha fazla etkinliğe ev sahipliği yapma konusunda motive ediyor. Neşeli ve profesyonel ekibimiz kaliteli hizmet standartlarımızı yerine getirmek adına tüm gece boyunca istek ve ihtiyaçlarınızı yerine getirmek adına yanınızda oluyor. Yalova kına gecesi mekanları arasında en beğenilenlerden biri olmamızın sebebi de oldukça titiz çalışmamız. Bu davetlerin size ne anlam ifade ettiğini iyi biliyoruz ve bu sebeple de hayallerinizi gerçekleştirmek adına tüm dileklerinizi yerine getiriyoruz.

Salonumuzda 300 ila 400 misafirinizi ağırlama kapasitesine sahibiz. Bu kapasite dahilinde davetinize katılan konuklarınız için özel oturma düzenleri ayarlıyoruz. Örneğin; ailesi ile beraber gecenize katılan konuklarınıza özel aile masaları kurabildiğimiz gibi daha kalabalık gruplar için bir arada oturmalarında izin veren masa düzenleri ayarlıyoruz. Salonumuzda gelişmiş ışık, ses ve sahne hizmetleri de sizi bekliyor. Tüm bu detayların bir araya gelmesiyle birlikte gece boyunca hız kesmeyen bir eğlenceye hazır olabilirsiniz! Yüksek tavanlı salonumuzda kendinizi oldukça ferah bir ortamda bulacaksınız. Kına geceleri bildiğiniz gibi pek çok farklı konseptte düzenleniyor. Bu konseptlerden bazıları Hint, Roman ve Prenses konsepti. Bu konseptler arasından seçeceğiniz ya da kendinize özel oluşturacağınız herhangi bir temayı mekânımızda hayata geçirebiliriz.

Düğününüze az bir zaman kala gerçekleştireceğiniz kına gecesi organizasyonunuzu Karayılan Kültür Sarayı’nda gerçekleştirmek ve Yalova düğün salonları fiyatları arasında bütçenize en uygun olanları öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Genel Müdür

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.